Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-03-2009, 21:19   #21
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Albo natychmiast złożysz oświadczenie, że tekst powyżej nie odnosi się do nas i przepraszasz za użycie sformułowań, które mogłyby to sugerować, albo spotkamy się w sądzie.
Obiecalam Wam na priwa teraz chetnie oswiadcze to samo oficjalnie - szkoda, ze to samo musze pisac po raz KOLEJNY!!!

Powyzszy tekst nie ma nic wspolnego z Wami. Nic wspolnego nie miala aktualizacja bazy danych. To nie byl atak na Was i na Eurysia. Wloscy i francuscy hodowcy, ktorzy spowodowali zmiane zasad tez nie chcieli tego zrobic Wam na zlosc. I atak na serwer to tez nie Wasza sprawka. I pad strony. Oswiadczam, ze wirusa ani nie napisaliscie, ani nie podsylaliscie. Rozsylanie go tez nie bylo Wasza wina. Nie stosowanie sie hodowli WzPD do jasno opisanych zasad to tez nie Wasza "zasluga". I za kryzys na swiecie tez nie odpowiadacie.. (mam nadzieje, ze niczego nie zapomnialam ).

Ja moge niestety 500 razy pisac, ze cos nie ma z Wami nic wspolnego. Na co jednak od MIESIECY nie mam wplywu to taka, a nie inna interpretacje i usilne proby wmawiania nam ze atakujemy kogos kogo nigdy na mysli nie mielismy. Dlatego rowniez oficjalnie "przepraszam za to, ze zyje i ze mam mame". I obiecuje Wam powrot do starych zasad, ktore sie Wam tak nie podobaly, ale ktore spowoduja, ze takie sytuacje nie beda mialy miejsca. Obiecuje pisac ponownie "po imieniu", aby uniknac mylnych internpretacji i nadintrepretacji - wiec do momentu, ktory nie padnie tam jasno slowo, ze to wlasnie wypowiedz skierowana do Was i JASNO nie zostanie napisane, ze swoja wypowiedz kieruje do "Eurysiow", "Danusi i Krzysia" itp prosze o wstrzymanie sie wreszcze od ciaglego stawiania siebie jako adresata WSZYSTKICH MOZLIWYCH wypowiedzi.
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2009, 21:45   #22
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Uważam, ze aby niektórzy mogli docenić czym jest wolfdog to musiał by on upaść i narodzić sie ponownie za jakiś czas.
A jestes mi w stanie zagwarantowac, ze nie zostanie to odczytane jako atak na taka czy inna osobe, z takiego czy innego powodu... ? Jak nic zaraz powstanie nowy temat, ze pad Wolfdoga to nasza wina i dzialanie skierowane wobec konkretnych osob...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2009, 22:18   #23
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Masz racje to bedzie celowe działanie Peronów ku pogłębieniu globalnego kryzysu nie związanego z nikim ale ze wszystkimi. Oskarżą Cie o zagłade świata i dostaniesz wyrok kary śmierci. W Europie nie wykonalny z przyczyn moralnych choc nie wiem czy nie doszło by do ukamieniowania. Wtedy było by to moralne bo wykonane przez większosć pokrzywdzonych , jak nie wszystkich.
No , a wilki by wyły swoje ku potomnym.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2009, 22:38   #24
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Jedyny mozliwy komentarz:
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2009, 23:40   #25
igienator
The Grim Reaper
 
igienator's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Location: Łódź
Posts: 316
Default

A ja się spytam - o co tu k**wa chodzi jakby? CO jest pisane na serio, co dla jaj? Może jestem już przemęczony pracą 15h/doba ale przestaję rozumieć co tu jest żartem, a co jest na serio. Może oznaczajcie dowcipy jakoś tak, by nawet ktoś równie przemęczony jak ja to zrozumiał bo sam już nie wiem, czuję się jak w jakiejś surrealistycznej wizji wywołanej róznymi środkami... tylko, że ja nie zażywam róznych środków.
__________________
igienator jest offline   Reply With Quote
Old 21-03-2009, 23:47   #26
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Igi Ty jeszcze nawet o tym nie wiesz, że już brałeś.
Ze zmęczenia zapomniałeś nawet co brałeś.
No i głosno bym się nie przyznawał.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009, 13:36   #27
Huan
Member
 
Huan's Avatar
 
Join Date: Jan 2000
Posts: 912
Send a message via Skype™ to Huan Send Message via Gadu Gadu to Huan
Default

Ekranizacje powieści Toma Clancy'ego się przy tym chowają. Teraz można zaoszczędzić na biletach do kina
__________________
"It's too bad that stupidity isn't painful.” Anton LaVey
Huan jest offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009, 13:43   #28
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

Żeby nie przeszkadzać w zabawie, wtręt będzie krótki:
Quote:
Originally Posted by Margo View Post
....Powyzszy tekst nie ma nic wspolnego z Wami.
....I za kryzys na swieci
e tez nie odpowiadacie.. (mam nadzieje, ze niczego nie zapomnialam ).
....Dlatego rowniez oficjalnie "przepraszam za to, ze zyje i ze mam mame"....
Zapomniałaś tylko o kataklizmach, ale poza tym .... klasa!!! Ekstra - klasa. I nawet ani jednego pyłku na rękawiczkach !
Mistrzostwo Świata - a, że to nie nasza liga, więc reakcji w podobnym stylu nie będzie...

Aby nie wszystko "kręciło się" wokół nas prosimy o krótką i prostą odpowiedź: CZY USTALILIŚCIE KIM JEST HAKER ? Ujawnienie tożsamości prawdziwego hakera, nie będzie naruszeniem jego dóbr osobistych.

BO O JAKI MIOT, JAKĄ DYSKUSJĘ I NA JAKIM FORUM CHODZIŁO, CHYBA WIECIE, SKORO SIĘ DO TEGO ODNOSICIE - więc i o informacje na ten temat poprosimy.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009, 19:37   #29
Konrad:)
Member
 
Konrad:)'s Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Warszawa
Posts: 747
Send a message via Skype™ to Konrad:)
Default

W zasadzie, po co pytać?

Żegnamy się z forum, jako uczestnicy wszelakich dysput. Swoich zasad nie zmienimy, ani nie mamy zamiaru ich naginać.

Z zainteresowaniem będziemy jednak śledzić konstruktywne dyskusje oraz wymianę informacji, ale także i "ciuciumkanie", że użyjemy nie naszego lecz autorskiego określenia z wątku, który bez naszego udziału budził niedawno gorące emocje.

Życzymy powodzenia hodowcom oraz "zwykłym" właścicielom wilczaków - w szczególności posiadaczom młodych repów i suk - w realizacji ich planów i marzeń.

Zdjęcia naszego psa, informacje o jego miotach oraz wszelkie inne niezbędne dane będziemy oczywiście prezentować i przekazywać do bazy, której wartości nie sposób nie docenić.
__________________
Eury z Peronówki
http://eury.zperonowki.com/
Konrad:) jest offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009, 22:19   #30
secki
Head like a hole
 
secki's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: 3miasto
Posts: 162
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post

Ja nie żartuję i żadnej dyskusji w tej sprawie nie podejmę.




hehe

A poza tym jak to ktos powiedzial
"kazdy dzien rodzi nowe paranoje"
Niestety nie jestem az tak oczytany, zeby pamietac kto to
Coz, nie ta liga
__________________
Karma - It's A Funny Thing
secki jest offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009, 22:38   #31
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
W zasadzie, po co pytać?

Żegnamy się z forum, jako uczestnicy wszelakich dysput. Swoich zasad nie zmienimy, ani nie mamy zamiaru ich naginać.

Z zainteresowaniem będziemy jednak śledzić konstruktywne dyskusje oraz wymianę informacji, ale także i "ciuciumkanie", że użyjemy nie naszego lecz autorskiego określenia z wątku, który bez naszego udziału budził niedawno gorące emocje.

Życzymy powodzenia hodowcom oraz "zwykłym" właścicielom wilczaków - w szczególności posiadaczom młodych repów i suk - w realizacji ich planów i marzeń.

Zdjęcia naszego psa, informacje o jego miotach oraz wszelkie inne niezbędne dane będziemy oczywiście prezentować i przekazywać do bazy, której wartości nie sposób nie docenić.
Trochę☻ dziecinne podejście.
Mozna obrazić sie na cały świat, choć prościej czasami przyznać komuś racje i przeprosić. Nikt nie został jeszcze ukamieniowany za to, ze czegoś nie zrozumiał lub, ze zrozumiał to źle. Kazdy ma do tego prawo tak samo jak Wy do swoich racji. Nikt tego nie podważa i nie kwestionuje. Czy nie prościej wybaczyć zapomnieć i żyć dalej, czasem przeprosić i przyznać sie do tego, że sie nie miało racji.
Oczywiście nikt nikogo nie zmusi do tego aby korzystał z tego forum.

"ciuciumkanie" to najlepsze zajęcie jakie mają wilczakowcy
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 16:20   #32
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

W nawiązaniu do tematu "zasady na forum" i poniższego tekstu

Drodzy Admini,
„Poprzez przyjecie tych zasad gwarantujesz, ze nie będziesz umieszczał żadnych wiadomości o treści obraźliwej, ... , lub innej, naruszającej prawo”, zasady etykiety oraz ogólnie przyjęte normy zachowania.

uważam, że za poniższy tekst

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
Jak pewnie zdazyliscie juz zauwazyc Wolfdog przezyl w ostatnich dniach atak hakerski ...
...., niektorzy zamiast wyladowywac emocje w dyskusji postanowili przejsc jednak to bardzo drastycznych i malo etycznych metod dzialania.
moderator zasługuje na żółtą kartkę lub zielony ogryzek...

Nie dziwię się ostrej reakcji Danusi i Krzyśka - moja byłaby podobna - bo najcenniejsze co mamy to swoje nazwiska. Są naszymi wizytówkami. Nazwisko jest kwintesencją życia i wyznawanych wartości i świadczy o nas kim jesteśmy.
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 16:22   #33
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
OK, paranoje na bok...
Ania, litości ! Ty tez nie widzisz powyższego?
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 16:25   #34
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Ania, litości ! Ty tez nie widzisz powyższego?
Aga, widzę ale żart jest wtedy na poziomie gdy bawi wszystkich a zwłaszcza zainteresowanych.
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 16:29   #35
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Masz rację, nie znam jednak takiej sytuacji gdy 100% odbiorców ma to samo zdanie, a poza tym akurat ten tekst był zupełnie nie w tym kierunku, z którego nadeszła reakcja.
Margo wyraźnie napisała o paranoi a nie o żarcie, dla mnie to nie jest to samo
Ale nawiązując do pierwszego zdania-nie musimy się zgadzać
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 16:47   #36
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Ale nawiązując do pierwszego zdania-nie musimy się zgadzać
Możemy się nie zgadzać, możemy dyskutować ale szanujmy się wzajemnie i nie posuwajmy za daleko ani w żartach ani w paranoi. Jak widać mamy rózną wrażliwość i różne poczucie humoru i z tego powodu trzeba być bardziej uważnym w tym co i jak się mówi i pisze.
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 16:58   #37
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Fori View Post
Możemy się nie zgadzać, możemy dyskutować ale szanujmy się wzajemnie
A tu dla odmiany zgadzam się całkowicie
O proszę, jak miło
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 17:19   #38
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Ojej, a ja myślałam, że tekst:
Quote:
Albo natychmiast złożysz oświadczenie, że tekst powyżej nie odnosi się do nas i przepraszasz za użycie sformułowań, które mogłyby to sugerować, albo spotkamy się w sądzie.

Ja nie żartuję i żadnej dyskusji w tej sprawie nie podejmę.
był żartobliwą reakcją na żart Margo, utrzymaną w tej samej surrealistycznej konwencji, którą potem kontynuowaliśmy... Dopiero teraz widzę, że chyba tak nie było...

Igi, podaj grabę - też się już pogubiłam...
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 17:21   #39
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Fori View Post
Jak widać mamy rózną wrażliwość i różne poczucie humoru i z tego powodu trzeba być bardziej uważnym w tym co i jak się mówi i pisze.
Nie chodzilo o humor... Gaga zwrocila juz uwage na najwazniejsza czesc mojej wypowiedzi.

Wlamanie na serwer i powazne problemy z dzialaniem serwisu, zawieszenie mozliwosc rejestracji nowych czlonkow i wszystkie inne podobne problemy byly niczym innym jak tylko nieszczesnym zrzadzeniem losu. Tak samo calkowicie przypadkowe bylo to, ze wydarzyly sie wlasnie w takim, a nie innym momencie. Ale czyz nie byl to doskonaly powod, aby postapic podobnie jak robi to wiele osob i zaczac rzucac oskarzeniami na prawo i lewo...? Tak jak pisalam moglabym tak pogrywac, bo jak widzicie wymowka jest wrecz doskonale, ale nie bede... Mnie cos takiego ani nie bawi, ani nie czuje potrzeby atakowac tak kogokolwiek...

Osobiscie jestem zdania, ze jesli ktos cos do kogos ma - jesli chce mu wmowic zle intencje to ZAWSZE znajdzie na to odpowiednia wymowke... Czy bedzie to pad serwera, czy DLUGO zapowiadana aktualizacja bazy danych...


A kto nie wierzy:
http://www.jantarowawataha.pl/zdjecia.htm
GALERIA lata 2007-2005 - niestety usunięto (admin wolfdog.org) wszystkie zdjęcia BEZ NASZEJ WIEDZY, przepraszamy!

Co w tym ciekawego? Ano to, ze NIKT NIC nie wykasowal - problem z dzialaniem byl spowodowany wylacznie aktualizacja oprogramowania (oczywiscie wlascicielka strony nie napisala do nas ani slowa, ze cos padlo - jedyne co potrafila zrobic to wrzucic na strone tak krzywdzacy dla nas tekst). A najlepsze jest to, ze wlascicielka strony wyniosla sie z naszego serwera w roku 2007!, wiec od dwoch lat strona nie ma prawa znajdowac sie na naszym serwerze (i w sumie cudem jest, ze nie zostala weczesniej usunieta w ramach robienie porzadkow na serwerze)....

Mimo prosb o usuniecie tego tekstu jak widac nadal tam widnieje...

Tak jak mowialam - nawet jesli cos jest rola przypadku lub gdy calkowita wine ponosi sam (samozwanczy) poszkodowany to nic nie stoi na przeszkodzie aby uzyc to jako wymowke, aby "dowalic" innym...

...trzeba tylko chciec....
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 23-03-2009, 17:56   #40
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Fori View Post
Nie dziwię się ostrej reakcji Danusi i Krzyśka - moja byłaby podobna - bo najcenniejsze co mamy to swoje nazwiska. Są naszymi wizytówkami. Nazwisko jest kwintesencją życia i wyznawanych wartości i świadczy o nas kim jesteśmy.
Ja się bardzo dziwie Twojej reakcji i nie do końca ta wypowiedz jest dla mnie zrozumiała. Jestem młody, nie wykształcony i nie mam ogłady ale nigdzie nie widziałem , zadnego nazwiska. Małgosia nikomu nie ublizyła i do nikogo konretnie i wprost nie skierowała swojej wypowiedzi z problemami i hakerem. To, ze nastąpił pewien zbieg okolicznosci nie miało nic wspólnego z osobami z tego forum i raczej nikt tego tak nie postrzega.
Przynajmniej większosć.
Utrzymanie dalszej dyskusji w formie żartu nie było niczym nagannym.
Więc nie wiem skąd Twoja reakcja .
Jeszcze jedno bo to mi się bardzo nasuwa na myśl ale nazwisko kazdy moze miec różne i je dowolnie zmieniać i nigdy nie będzie ono swiadczyć o człowieku. Nikogo nie oceniasz po nazwisku ale po tym jakim jest człowiekiem, jakie wyznaje wartosci i jak postępuje w życiu.
To jest kwintesencją życia - szlachetnosć, wyrozumiałość, umiejętnosć wybaczania i zrozumienia, wiara w człowieka i wielki szacunek.
Z pewnoscią nie jest to nazwisko bo ile jest Kowalskich tyle też i osobowości.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org