Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-01-2009, 17:40   #1
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default Jak to jest?

Witam, nie mam pojęcia jak zatytułować ten temat, ale intryguje mnie jedna rzecz.. Wiadomo, Sarika, Lady czy Argo itd. czyli wilki użyte do stworzenia tej wspaniałej rasy każdy zna i rozpoznaje, na nich się kończą rodowody, albo inaczej: od nich się zaczynają.. Ale jak to jest z np.: Ink z SNB CS (F2) , owszem znamy jedna stronę, ale kto jest z drugiej? Wilk czy owczarek? Czy jakiś inny pies, hybryda? Mam nadzieję, że ktoś zrozumie ten mój bełkot i będzie umiał mi odpowiedzieć..
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 12-01-2009, 21:14   #2
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Witam, nie mam pojęcia jak zatytułować ten temat, ale intryguje mnie jedna rzecz.. Wiadomo, Sarika, Lady czy Argo itd. czyli wilki użyte do stworzenia tej wspaniałej rasy każdy zna i rozpoznaje, na nich się kończą rodowody, albo inaczej: od nich się zaczynają.. Ale jak to jest z np.: Ink z SNB CS (F2) , owszem znamy jedna stronę, ale kto jest z drugiej?
Mielismy blad w bazie danych - wycielo kilka psow... Teraz juz wszystko powinno byc w porzadku...
A przy nowej bazie danych inne rasy (i wilki) beda dodatkowo zaznaczone, aby bylo wyraznie widac "kto jest kto"...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org