Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Zdraví a výživa

Zdraví a výživa Jak krmit vlčáka, informace o psích krmivech, jak vakcinovat a co dělat, když pes onemocní...

View Poll Results: Slintá a zvrací Vá¹ pes v autì ?
Ano, v¾dy 25 39.06%
Jen zøídka 10 15.63%
Nikdy 29 45.31%
Voters: 64. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-07-2010, 13:35   #41
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak jasně... ale nemůžeš se divit když víš, že s tím má problém a ještě ji před cestou nakrmíš... to je pak skoro jistota.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2010, 14:07   #42
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Boze, cim dalej tym viac zistujem, ze mam ale neskutocne stastie...

Jak sme sli do Talianska, tak cestou tam dostala Frei nazrat tesne pred cestou (vyrazali sme v case jej vecere), a cestou spat pocas cesty. A pohoda. Klop klop klop. Mam taky dojem ale, ze casto to zvracanie a slintanie nie je ani tak problem toho pohybu, ako skor nervov... Freikine stence so mnou boli bezne v aute vozene - ak spolu, tak v kufri, a ak osobitne tak na prednom sedadle (ono sa dost zle sustredi na jazdu ked vzadu stena vrieska ako keby ho drali z koze), problemy mali vzdy len po ceste od vetov, a u novych majitelov tiez spociatku blili...
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-2010, 21:41   #43
pato_garzik
Junior Member
 
pato_garzik's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: Bratislava
Posts: 71
Send a message via Skype™ to pato_garzik
Default

Na jazdu sa zle sustreduje aj ked ti stendo saha do riadenia, prelieza cez volant, okusava saltpaku alebo lize ksicht. Nastastie mi zatial nic nevliezlo pod pedale... Lebo stena nie je korytnacka...
pato_garzik jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2010, 21:03   #44
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Zhruba do roka dakouš vždycky vyslintal tak pul litru slin :-) a poku žral před jízdou, tak i zvracel. Teď už tolik neslintá a prakticky nezvrací (ale před jízdou nekrmim). Samozřejmě, občas se zadaří a pozvrací se i s prázdnym žaludkem. Naposledy mne doběhl tim, že před jízdou vypil misku vody a v autě ji pak celou vyhodil, ale to je několik měsíců zpět. Teď v roce a třičtvrtě, jezdim už celkem bez obavy ze zvracení, ale co mu vydrželo, je úpěnlivé pískání a skučení. Vždycky vydrží docela dlouho, než se zklidní.
jerabekj jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2010, 09:03   #45
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

zvlastni,ze jako malemu steneti ji to vubec nevadilo,slintat a blinkat zacala tak mozna v pul roce. ale koupila jsem ji v lekarne prirodni zazvorove tablety,neni to na spani,ale jen na zklidneni zaludku,tak uvidime....stejne jezdim radeji vlakem
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 11-08-2010, 10:15   #46
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by mellorn View Post
zvlastni,ze jako malemu steneti ji to vubec nevadilo,slintat a blinkat zacala tak mozna v pul roce. ale koupila jsem ji v lekarne prirodni zazvorove tablety,neni to na spani,ale jen na zklidneni zaludku,tak uvidime....stejne jezdim radeji vlakem
tak uz jsme par dni doma a ty zazvorove tablety,ktere se jmenuji Ginger,tak ty nedoporucuju.v lekarne jsem se ptala,zda je to i pro zvirata,tak mi potvrdili,ze ano.rano pred cestou jednu dostala,za 5 minut ji vyzvracela,tak jsem si rikala,ze je to nahoda a dala ji dalsi,ale kdyz i ta do 10 minut letela ven,tak uz jsem to jako nahodu nepovazovala a asi ten zazvor nesnasi,takze jela bez pilulek a cestu tam zvladla dobre. jde o to se co nejrychleji dostat na dalnici,to ji uspi,problem je v zatackach,popojizdeni v kolone,to ji spolehlive probudi a udela se ji zle...
mellorn jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org