Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-11-2009, 23:29   #161
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
...
Osoba zakładająca klub nie musi być jego członkiem tego nie ma w regulaminie.
Całe w tym szczęście bo i w klubie też taka osoba nie będzie.
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:33   #162
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
po pierwsze pies leży obok mnie więc nie jest wirtualny, ale to nie ma znaczenia.
Po drugie kto powiedział, ze takim członkiem nie mogę zostać.
.
sam tak powiedziałeś!!!
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:34   #163
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by DanielZ View Post
Całe w tym szczęście bo i w klubie też taka osoba nie będzie.
Daniel mam do Ciebie pytanie i zadam je na forum.

Dlaczego jesteś tak przeciwny powstaniu Klubu i jakie to rodzi dla Ciebie obawy. ?

Bombardujesz zupełnie bezpodstawnie wszystko co jest związane z założeniem Klubu .
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:37   #164
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
sam tak powiedziałeś!!!
Kamoszka czytanie ze zrozumieniem to jest to co mnie sami zarzucacie.

Nic nie stoi na przeszkodzie abym został członkiem ZKwP i wcale nie jest mi do tego potrzebny pies.

Zapytaj Daniela i pewnie dostaniesz wyczerpującą odpowiedź.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:42   #165
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Kamoszka czytanie ze zrozumieniem to jest to co mnie sami zarzucacie.

Nic nie stoi na przeszkodzie abym został członkiem ZKwP i wcale nie jest mi do tego potrzebny pies.

Zapytaj Daniela i pewnie dostaniesz wyczerpującą odpowiedź.
No to uwaga
fragment rozmowy ja-Kamoszka z czambor-wilczakrew

czambor (16-09-2009 22:11)
Ja nie chce mieć nic wsólnego z ZKwP
Ja (16-09-2009 22:12)
to nie jestes w zkwp?
czambor (16-09-2009 22:12)
Nie lubię skorumpowanych ideologicznie towarzystw i stowarzyszeń
czambor (16-09-2009 22:12)
Ja nie i raczej nigdy nie będe
czambor (16-09-2009 22:13)
Chcę z kilkoma mądrymi ludzmi założyć stowarzyszenie CzW i tam pomóc i się tym zajać. Kynologia mnie nie interesuje.

czytanie ze zrozumieniem? A moze czas na pisanie ze zrozumieniem co???
Jesli Twoje decyzje i opinie n.t. Klubu są tak samo chwiejne jak n.t. ZKwP to współczuje...
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 12-11-2009, 23:56   #166
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
No to uwaga
fragment rozmowy ja-Kamoszka z czambor-wilczakrew

czambor (16-09-2009 22:11)
Ja nie chce mieć nic wsólnego z ZKwP
Ja (16-09-2009 22:12)
to nie jestes w zkwp?
czambor (16-09-2009 22:12)
Nie lubię skorumpowanych ideologicznie towarzystw i stowarzyszeń
czambor (16-09-2009 22:12)
Ja nie i raczej nigdy nie będe
czambor (16-09-2009 22:13)
Chcę z kilkoma mądrymi ludzmi założyć stowarzyszenie CzW i tam pomóc i się tym zajać. Kynologia mnie nie interesuje.

czytanie ze zrozumieniem? A moze czas na pisanie ze zrozumieniem co???
Jesli Twoje decyzje i opinie n.t. Klubu są tak samo chwiejne jak n.t. ZKwP to współczuje...

Kamoszka polecam wypad na weekend w okolice Lublińca tam mają bardzo fajne tereny leśne. Wybiegasz się to i trochę ochłoniesz, a i ciepła kawa się znajdzie w pobliskim pensjonacie.

Ty dalej czytasz i nie rozumiesz co czytasz.
Oczywiście, ze nie jestem członkiem ZKwP bo mnie to nie interesuje i mam swoje zdanie na temat tej organizacji i się z nim nie kryje więc nie odkryłeś tutaj kolejnej Ameryki. To czym się chce zająć też już dawno powiedziałem i nie jest to żadną tajemnicą.

Argument Daniela jest bez sensu bo jak przyjdzie mi ochota to w każdej chwili mogę zostać członkiem ZkwP i nie będzie mi do tego potrzebny pies.
Aby zakładać Klub nie jest potrzebne członkowstwo w ZKwP.

Czy to nie jest już jakąś braterską paranoją. ?

Bardziej stosownie było by jak byś dał całą naszą rozmowę od samego poczatku na forum bo takie wyrwane z kontekstu zdania o niczym nie świadczą.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:04   #167
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
No to uwaga
fragment rozmowy ja-Kamoszka z czambor-wilczakrew

czambor (16-09-2009 22:11)
Ja nie chce mieć nic wsólnego z ZKwP
Ja (16-09-2009 22:12)
to nie jestes w zkwp?
czambor (16-09-2009 22:12)
Nie lubię skorumpowanych ideologicznie towarzystw i stowarzyszeń
czambor (16-09-2009 22:12)
Ja nie i raczej nigdy nie będe
czambor (16-09-2009 22:13)
Chcę z kilkoma mądrymi ludzmi założyć stowarzyszenie CzW i tam pomóc i się tym zajać. Kynologia mnie nie interesuje.

czytanie ze zrozumieniem? A moze czas na pisanie ze zrozumieniem co???
Jesli Twoje decyzje i opinie n.t. Klubu są tak samo chwiejne jak n.t. ZKwP to współczuje...
Tu masz odpowiedź na swoje pytanie.
Nie będę współdziałał z osobami, których intencje nie są przejrzyste .
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:09   #168
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Ty dalej czytasz i nie rozumiesz co czytasz.
Oczywiście, ze nie jestem członkiem ZKwP bo mnie to nie interesuje i mam swoje zdanie na temat tej organizacji i się z nim nie kryje więc nie odkryłeś tutaj kolejnej Ameryki. To czym się chce zająć też już dawno powiedziałem i nie jest to żadną tajemnicą.

Argument Daniela jest bez sensu bo jak przyjdzie mi ochota to w każdej chwili mogę zostać członkiem ZkwP i nie będzie mi do tego potrzebny pies.
Aby zakładać Klub nie jest potrzebne członkowstwo w ZKwP.
Ej najpierw piszesz, że nie chcesz miec nic wspólnego z ZKwP a teraz, że w każdej chwili możesz zostac członkiem? Pomimo tego, że jest to skorumpowane towarzystwo? Chce i nie chce...
Pisałeś jeszcze, że kynologia Cie nie interesuje. To po co chcesz zakładac Klub CzW? I jakie w takim razie są założenia, cele, kierunek działania Klubu i przedmiot zainteresowania jeśli nie rasa CsV???!!!

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Bardziej stosownie było by jak byś dał całą naszą rozmowę od samego poczatku na forum bo takie wyrwane z kontekstu zdania o niczym nie świadczą.
Myślę, że powinieneś mi podziękowac za to, że nie dałem naszej rozmowy od początku. Co poniektóre osoby mogłyby poczuc się urażone słowami, jakich używałeś mówiąc o nich. I wielkie przyjaźnie mogłyby się zakończyc...
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:10   #169
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
...
Ty dalej czytasz i nie rozumiesz co czytasz.
Oczywiście, ze nie jestem członkiem ZKwP bo mnie to nie interesuje i mam swoje zdanie na temat tej organizacji i się z nim nie kryje więc nie odkryłeś tutaj kolejnej Ameryki. To czym się chce zająć też już dawno powiedziałem i nie jest to żadną tajemnicą.

Bardziej stosownie było by jak byś dał całą naszą rozmowę od samego poczatku na forum bo takie wyrwane z kontekstu zdania o niczym nie świadczą.
Raczej chyba świadczy skoro je podtrzymujesz.
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:11   #170
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by DanielZ View Post
Tu masz odpowiedź na swoje pytanie.
Nie będę współdziałał z osobami, których intencje nie są przejrzyste .
Wyjasnisz mi bardziej logicznie jak idiocie do czego zmierzasz bo ja nie rozumiem.

To nie jest odpowiedź na moje pytanie bo tekst jest z września, a twoje stanowisko w tej sprawie było już ponad 6 miesięcy wcześniej.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:24   #171
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Kamoszka polecam wypad na weekend w okolice Lublińca tam mają bardzo fajne tereny leśne. Wybiegasz się to i trochę ochłoniesz, a i ciepła kawa się znajdzie w pobliskim pensjonacie.
.
Co do Lublinca to nie skojarzylem za bardzo o co Ci moglo chodzic. Ale mam dla Ciebie dobra(?) informacje. Okazało sie, ze moj dobry znajomy zna bardzo dobrze te tereny, zarówno leśne jak i powietrzne, bo spędził tam trochę czasu i wyraził chęc oprowadzenia Ciebie po tych terenach. Słyszałem, że proponujesz mężczyznom wspólne weekendy, ale że mnie dopadł ten zaszczyt? I jeszcze ciepła kawa się znajdzie... Hmmmmm..
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:30   #172
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
czytanie ze zrozumieniem? A moze czas na pisanie ze zrozumieniem co???
W takim razie pozwolę zrobić sobie mały OT i wyjaśnić na czym polega czytanie bez zrozumienia. Być może ostudzi to troszkę Wasze emocje....

Dysleksja bezpośrednia (direct dyslexia) polega na tym, że człowiek na nią cierpiący potrafi czytać, nawet płynnie, ale nic, albo niewiele rozumie z tego, co przeczytał. Docierają do niego wyłącznie pojedyncze słowa i zwroty wyrwane z kontekstu, a resztę dorabia sobie sam wedle potrzeb i fantazji.

Niestety, odpowiadając komuś, najczęściej nie odnosi się do tego, co ten ktoś powiedział lub napisał tylko do tego, co sam sobie "dośpiewał". Nie może też wrócić do swoich tekstów, ponieważ czytając je, również przyjmuje tylko ich strzępki, a resztę dorabia. Stąd można odnieść wrażenie, że często zmienia zdanie i jest głuchy na argumenty.

Osoby cierpiące na dysleksję bezpośrednią najczęściej nie mają świadomości problemu, co nie zmienia faktu, że są uciążliwe dla otoczenia, a to w dalszej konsekwencji prowadzi do zaburzeń społecznych, problemów z samooceną, itd. Dlatego tak ważna jest diagnostyka w kierunku dysleksji w wieku wczesnoszkolnym.

Moim zdaniem nie ma się oburzać, czy denerwować, tylko współczuć dziecku czy dorosłemu, który ma taki problem
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:31   #173
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by DanielZ View Post
Tu masz odpowiedź na swoje pytanie.
Nie będę współdziałał z osobami, których intencje nie są przejrzyste .
Daniel ale Ty nawet nie masz pojęcia jakie są moje intencje. Nie wiesz nic na ten temat bo nawet nie podajesz mi ręki na wystawach.
Odzywasz się tylko wtedy jak masz taką potrzebę.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:32   #174
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
Myślę, że powinieneś mi podziękowac za to, że nie dałem naszej rozmowy od początku. Co poniektóre osoby mogłyby poczuc się urażone słowami, jakich używałeś mówiąc o nich. I wielkie przyjaźnie mogłyby się zakończyc...
Daj ja nie mam nic przeciwki i nie mam się czego wstydzić.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:34   #175
DanielZ
Wilczasty : Foto
 
DanielZ's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Łódź/Wielka Wieś
Posts: 900
Send a message via Skype™ to DanielZ Send Message via Gadu Gadu to DanielZ
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Wyjasnisz mi bardziej logicznie jak idiocie do czego zmierzasz bo ja nie rozumiem.

To nie jest odpowiedź na moje pytanie bo tekst jest z września, a twoje stanowisko w tej sprawie było już ponad 6 miesięcy wcześniej.
Już 6 miesięcy przed twoim tekstem do Kamoszki dałeś poznać swoje poglądy.
DanielZ jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 15:27   #176
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Kamoszka ja nadal czekam na opublikowanie naszej całej rozmowy na gg.
Tak jak się zaczęła od słów " cześć " i na " dobrej nocy " skończyła.
Bez wycinania, edytowania w całości.

Mam dość insynuacji na mój temat i zastanawiania się, kogo i gdzie obraziłem jak i czym.

Przerabiałem to już w temacie zdjęć z Gagą i sam miałeś o to do mnie pretensje, ze rozsyłam zdjęcia Twojego psa z odpowiednią adnotacją.

Pokaż, jaki jesteś nie tylko po tym jak zaczynasz, ale właśnie po tym jak kończysz.

Chcesz być chyba prawdziwym mężczyzną. !
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 20:27   #177
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Kamoszka ja nadal czekam na opublikowanie naszej całej rozmowy na gg.
Tak jak się zaczęła od słów " cześć " i na " dobrej nocy " skończyła.
Bez wycinania, edytowania w całości.

Mam dość insynuacji na mój temat i zastanawiania się, kogo i gdzie obraziłem jak i czym.

Przerabiałem to już w temacie zdjęć z Gagą i sam miałeś o to do mnie pretensje, ze rozsyłam zdjęcia Twojego psa z odpowiednią adnotacją.

Pokaż, jaki jesteś nie tylko po tym jak zaczynasz, ale właśnie po tym jak kończysz.

Chcesz być chyba prawdziwym mężczyzną. !
A ja czekam aż nabierzesz ludzkich cech i znormalniejesz.

O kurde - zniewieściały koleżka mówi mi, że mam byc prawdziwym męzczyzną!!! Tego jeszcze nie było!!!

Widzisz, nie moge spełnic twych próśb, bo żadna rozmowa nie zaczęła się od "cześc" bo akurat mam przed oczami pierwszą lepszą naszą rozmowę i zaczyna się od tego, że napisałem "Człowieku, ale z Ciebie kretyn" a kończy się w podobnym tonie z małymi przestrogami. Także wybacz, ani czesc ani dobranoc.
Jak masz dosc zastanawiania sie gdzie i kogo obraziles, to moze poprostu tego nie rób? Bo jeśli dalej będziesz to robił, to może cie tylek bolec nie tylko od tego, o czym wszyscy już wiedzą.

Widzisz, znowu sie mylisz. Ja jeszcze z toba nie zaczalem. Ale spoko jestes na dobrej drodze. Ciekaw jestem tylko jednego, czy jutro w Kielcach tez bedziesz tak kozaczyl i prowokował. Bo juz 2 razy pokazales ze chlopiec od czamborka jest mega tchorzem i buczy w internecie a na zywo udaje ze sie nic nie stało.
Nie chce pisac, bo po co shaluka ma sie na ciebie obrazic, po co Gaga ma znowu czytac o sobie, po co Daiva, po co Elka i inne osoby.
Widzisz, chce byc prawdziwym mężczyną. I w przeciwieństwie do Ciebie wyznaje zasade, że chciec to móc. A móc to nie byc impotentem...
Każesz mi byc mężczyzną? To na koniec male powiedzonko.
"Krytyk i eunuch z jednej są parafii. Jeden i drugi gada choc nie potrafi."

p.s. Rozumiem twoje rozżalenie i wewnętrzną agresję. W końcu wyszły sprawy o których miał się nikt nie dowiedziec. A tu wszyscy usłyszeli co myślisz o ZKwP, o kynologii i dowiedzieli sie o twoich zmiennych nastrojach. Też by mi to było w niesmak.
Zostaw jutro psa swojej żony w samochodzie, pójdzmy na boczek i pogadajmy jak prawdziwi faceci. Może czegoś sie od ciebie naucze?
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.

Last edited by Kamoszka; 13-11-2009 at 20:32. Reason: ąę
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 20:51   #178
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Weź koleś pokaż po prostu że masz większego penisa i wtedy na pewno będziesz prawdziwym facetem.

Sorry, ale podteksty z twojego posta są wyjątkowo nomen-omen ch... . Należysz do ONR czy innego stowarzyszenia głównie męskiego że tak cię ciągnie do takich tematów?

ps. zdajesz sobie że osiągnąłeś nowe dno forum wolfdogowego? tak chamskiego i sk.. personalnego ataku nie było jeszcze.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']

Last edited by btd; 13-11-2009 at 21:53. Reason: ps
btd jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org