Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wychowanie i charakter

Wychowanie i charakter Jak poradzić sobie ze szczeniakiem, najczęstsze problemy z CzW, jak je rozwiązać, ....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-06-2009, 07:42   #21
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by Mila View Post
ja myślałam, ze ciagna za uchwyt, a to wystarczy pchanie od boku, cwaniaki akurat jak zabezpieczyc lodówke, nie mam pojęcia...
Jak byłam dzieckiem na wakacje do lasu mój brat zabrał kolegę, który skutecznie opróżniał lodówkę- w ciągu dwóch dni znikał zapas jedzenia na cały tydzień. Więc moja mama obwiązała ją łańcuchem z kłódką Na kolegę pomogło, może na wilczaka też?
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 07:45   #22
Mila
Junior Member
 
Mila's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Warszawa
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
Jak byłam dzieckiem na wakacje do lasu mój brat zabrał kolegę, który skutecznie opróżniał lodówkę- w ciągu dwóch dni znikał zapas jedzenia na cały tydzień. Więc moja mama obwiązała ją łańcuchem z kłódką Na kolegę pomogło, może na wilczaka też?
metalowej kłódki raczej nie zgryzie ale kto wie, może znajdzie kluczyk?
Mila jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 08:08   #23
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by Mila View Post
metalowej kłódki raczej nie zgryzie ale kto wie, może znajdzie kluczyk?
Wiesz, kluczyk należy nosić zawsze przy sobie
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 08:23   #24
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Świetny pomysł na kamerę w lodówce!
I ten nastrój tajemniczości i grozy na początku!
A potem to oko pojawiające się w szparze na mgnienie (właśnie) oka! Słabsze serca mogą wysiąść! Rewelacja!
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 08:49   #25
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Filmik REWELACJA!!!
Mila spryciula ze hej!!!
My z lodowka problemu nie mamy ale jak juz sie pojawila opcja klodki to...
Ardal ostatnio przegryzl, rozbroil, nie wiem jak to okreslic...karabińczyk!!!
Zostawilismy go w klatce na czas jakis. Ja po probach otwarcia klatki postanowilem drzwiczki zabezpieczyc jeszcze karabinczykiem. I wracamy, drzwiczki nie ruszone a karabinczyk lezy w dwoch czesciach obok klatki. Jak to zrobil nie mam pojecia, bo ruchoma czesc zostala wyrwana a cala reszta karabinczyka rozgieta. Chcialem dogiąc spowrotem ale brak mocy sprawil ze odpuscilem
Takze obawiam sie wiec ze lancuch i klodka tez moga okazac sie nieskuteczne
Na pocieszenie-lepsza lodowka nizby miala wchodzic do piekarnika(tfu tfu tfu)
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 10:57   #26
Mila
Junior Member
 
Mila's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Warszawa
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
Świetny pomysł na kamerę w lodówce!
I ten nastrój tajemniczości i grozy na początku!
A potem to oko pojawiające się w szparze na mgnienie (właśnie) oka! Słabsze serca mogą wysiąść! Rewelacja!
teraz żałuję, że jakiejś muzyki rodem z horroru nie wrzuciłam
Mila jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 11:00   #27
Mila
Junior Member
 
Mila's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Warszawa
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
Filmik REWELACJA!!!
Mila spryciula ze hej!!!
My z lodowka problemu nie mamy ale jak juz sie pojawila opcja klodki to...
Ardal ostatnio przegryzl, rozbroil, nie wiem jak to okreslic...karabińczyk!!!
Zostawilismy go w klatce na czas jakis. Ja po probach otwarcia klatki postanowilem drzwiczki zabezpieczyc jeszcze karabinczykiem. I wracamy, drzwiczki nie ruszone a karabinczyk lezy w dwoch czesciach obok klatki. Jak to zrobil nie mam pojecia, bo ruchoma czesc zostala wyrwana a cala reszta karabinczyka rozgieta. Chcialem dogiąc spowrotem ale brak mocy sprawil ze odpuscilem
Takze obawiam sie wiec ze lancuch i klodka tez moga okazac sie nieskuteczne
Na pocieszenie-lepsza lodowka nizby miala wchodzic do piekarnika(tfu tfu tfu)
Niemożliwe są skubańce, ale przez to, że są takie absorbujące, jeszcze bardziej się je kocha a Ardal musi być taki cwany skoro Milcia taka w nim zakochana
Mila jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 11:18   #28
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Filmik rewelacja!!! Kamerka nie zamarzła? nie wpadłabym na to, że tak można
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 11:24   #29
Mila
Junior Member
 
Mila's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Warszawa
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Gia View Post
Filmik rewelacja!!! Kamerka nie zamarzła? nie wpadłabym na to, że tak można
wyjątkowo obeszło się bez szkód
co do pomysłu, muszę przyznać, że to Piotrkowa inwencja
Mila jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 11:45   #30
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by Mila View Post
Ardal musi być taki cwany skoro Milcia taka w nim zakochana
hehe no cwaniak na maksa. Jesli chodzi o pomyslowosc to bylaby dobrana z nich para Az strach pomyslec jakie szczeniaczki by byly z tego zwiazku heheArdal w dalszym ciagu zakochany na maksa!!!
Wszytskie fotki Milci pokazuje Ardalowi ale tego filmu (instruktazowego) chyba nie pokaze, bo mogloby sie zaraz okazac ze on tez tak chce i umie
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 11:53   #31
Mila
Junior Member
 
Mila's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Warszawa
Posts: 113
Default

będziecie na wystawie w Warszawie?
Mila jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 12:43   #32
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

Quote:
Originally Posted by Mila View Post
będziecie na wystawie w Warszawie?
W Warszawie niestety nie bedziemy bo to juz ostanie chwile przed slubem wiec mamy troche latania, a ja tez nie chce ryzykowac ze cos ta mi sie stanie i zamiast o kulach slub odbedzie sie w szpitalu. W sumie ok, ale Ardala by nie wpuscili, a on jest oczywiscie gosciem weselnym
No ale musimy sie spotkac jakos poza-wystawowo zeby podtrzymac miloscIle mozna zyc wspomnieniami, opowiesciami i zdjeciami...
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 19:02   #33
Furia
Junior Member
 
Furia's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Marki,Warszawa,Ustka, Kielce
Posts: 47
Send a message via Skype™ to Furia
Default

...Postanowiliśmy uwiecznić obraz Mili złodziejki na kamerze ukrytej w lodówce ...

p.s - otwiera ją nosem, podwazajac drzwiczki od boku i pchając z całej siły do siebie[/quote]

Nie no!!! Szok!!! Wyrazy uznania dla Mili i ekipy filmowej
Dziekuje Wam za ten filmik Jest świetny, a poza tym wybaczcie, ze tak egoistycznie, ale Furia dzis tak Nam narozrabiała Czasem sil brak... i dobrze sobie pomyslec, ze nie tylko nasze szczenie rozrabia , mam wtedy wiecej cierpliwosci do tego Furiata...
A tak w ogole to do niedawna Mila byla strasznym niejadkiem , prosze jak jej sie odmienilo .
Bardzo pozdrawiamy
Furia jest offline   Reply With Quote
Old 23-06-2009, 20:59   #34
Kamoszka
Ardal Conall
 
Kamoszka's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Location: Września
Posts: 309
Send a message via Skype™ to Kamoszka
Default

No i wykrakalismy
Co prawda Ardal nie otworzyl jeszcze lodowki ale z calego arsenalu zywnosci chwycil...puszke krojonych pomidorów ktore mielismy zmaiar uzyc do spaghetti i wyjadl 3/4 zawartosci
Tak wiec puszki maja w sobie cos przyciagajacego. A moze wilczaki z braterstwa maja zamontowane magnesy?

Juz sto razy chyba obejrzeliśmy filmik z Milcią i za kazdym razem mamy wiekszy ubaw po pachy hehe
__________________
Choćbyś życie swe włożył w wilka wychowanie, szkoda trudu; wilk wilkiem i tak pozostanie.
Kamoszka jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2009, 04:54   #35
Mila
Junior Member
 
Mila's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Warszawa
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Kamoszka View Post
W Warszawie niestety nie bedziemy bo to juz ostanie chwile przed slubem wiec mamy troche latania, a ja tez nie chce ryzykowac ze cos ta mi sie stanie i zamiast o kulach slub odbedzie sie w szpitalu. W sumie ok, ale Ardala by nie wpuscili, a on jest oczywiscie gosciem weselnym
No ale musimy sie spotkac jakos poza-wystawowo zeby podtrzymac miloscIle mozna zyc wspomnieniami, opowiesciami i zdjeciami...
no proszę, pozostaje mi tylko życzyć super udanej ceremonii, jak również szczęścia we dwoje i czekamy na propozycję spotkania!
Mila jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2009, 04:58   #36
Mila
Junior Member
 
Mila's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Warszawa
Posts: 113
Default

Quote:
Originally Posted by Furia View Post
...Postanowiliśmy uwiecznić obraz Mili złodziejki na kamerze ukrytej w lodówce ...

p.s - otwiera ją nosem, podwazajac drzwiczki od boku i pchając z całej siły do siebie
Nie no!!! Szok!!! Wyrazy uznania dla Mili i ekipy filmowej
Dziekuje Wam za ten filmik Jest świetny, a poza tym wybaczcie, ze tak egoistycznie, ale Furia dzis tak Nam narozrabiała Czasem sil brak... i dobrze sobie pomyslec, ze nie tylko nasze szczenie rozrabia , mam wtedy wiecej cierpliwosci do tego Furiata...
A tak w ogole to do niedawna Mila byla strasznym niejadkiem , prosze jak jej sie odmienilo .
Bardzo pozdrawiamy [/quote]

o dzieki, dzieki zeby ona tylko chciała tak pieknie swoja karme jesc...z obserwacji wywnioskowalam, ze to bardziej chodzi o frajde kradziezy. Chyba muszę jej chować gdzieniegdzie woreczki z karma, żeby ja pobudzic do jej jedzenia...a co Furiaszek nicpoń narobił?
Mila jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2009, 07:53   #37
Furia
Junior Member
 
Furia's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Marki,Warszawa,Ustka, Kielce
Posts: 47
Send a message via Skype™ to Furia
Default

Ehhh co do karmy to my mamy to samo :/ Natomiast Pasqd ciagle cos kreci na boku Wczoraj znowu demolka. Nie powstrzymaly jej 2 karabinczyki i klodka (fakt, ze rozpracowanie zamkniecia zajelo jej prawie 4 tyg.). Poniszczyla nasze rzeczy - to pol biedy, ale mielismy kilka ksiazek pozyczonych od znajomych... Widac od razu moglismy sobie kupic zamiast pozyczac... Reasumujac Furia 3h sama w domu = 2h sprzatania w 2 osoby + w zestawie zapach wysypiska śmieci przez kolejne kilka godzin :/
Furia jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2009, 08:02   #38
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by Furia View Post
Ehhh co do karmy to my mamy to samo :/ Natomiast Pasqd ciagle cos kreci na boku Wczoraj znowu demolka. Nie powstrzymaly jej 2 karabinczyki i klodka (fakt, ze rozpracowanie zamkniecia zajelo jej prawie 4 tyg.). Poniszczyla nasze rzeczy - to pol biedy, ale mielismy kilka ksiazek pozyczonych od znajomych... Widac od razu moglismy sobie kupic zamiast pozyczac... Reasumujac Furia 3h sama w domu = 2h sprzatania w 2 osoby + w zestawie zapach wysypiska śmieci przez kolejne kilka godzin :/
Boże, współczuję, takiej wersji wilczaka bałam się najbardziej, ale na szczęście póki co nasza jest pod tym względem spokojna. Do tej pory zniszczyła dokładnie dwie rzeczy, z czego jedną dało się naprawić... A nasze rzeczy od początku nosi anie gryzie- więc jedyna strata- wymamlanie i pranie
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2009, 08:17   #39
Furia
Junior Member
 
Furia's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Marki,Warszawa,Ustka, Kielce
Posts: 47
Send a message via Skype™ to Furia
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
Boże, współczuję, takiej wersji wilczaka bałam się najbardziej, ale na szczęście póki co nasza jest pod tym względem spokojna. Do tej pory zniszczyła dokładnie dwie rzeczy, z czego jedną dało się naprawić... A nasze rzeczy od początku nosi anie gryzie- więc jedyna strata- wymamlanie i pranie
Szczesciarze z Was My pocieszamy sie tym, ze oprocz zjedzonego fotela nie rusza narazie innych mebli, a buty czy kapcie... jeszcze jakos daje sie pogodzic ze strata. Sa tez plusy!! Srednio raz w miesiacu dostajemy od rodzicow nowy komplet naczyn, a Furia skutecznie oducza nas przywiazywania sie do materii
Furia jest kochanym, pelnym energii psem, ale niecierpi zostawac sama nawet przez chwile
Furia jest offline   Reply With Quote
Old 24-06-2009, 14:36   #40
Kasia82
Junior Member
 
Kasia82's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Warszawa
Posts: 67
Default

no cóż.... w związku z przedstawionymi dowodami wilczakowych talentów pozostaje mi jedynie stwierdzic... ufff jak to dobrze, że nie mamy mebli (nowe mieszkanie) a jedyne co można obgryzac to tynki przy drzwiach wejściowch do mieszkania i dużego pokoju jakoś dziwne bo o ile ma dostęp do kuchni to szafki go nie interesuja (obym tego w złą godzinę nie powiedziała)

a co do talentu to nasz matołek jest mistrzem w wygryzaniu misowych oczków i wyciaganiu torebek z kuleczkami z ich brzuszków
Kasia82 jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org