Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Reklama i prasa

Reklama i prasa Wilczaki w prasie, reklamie, teledyskach i telewizji (grające 'siebie' lub wilki). Artykuły i programy o rasie...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-01-2009, 01:01   #21
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Jak dla mnie jest the best
Husky i wilk tez się zdarzały, choć najlepszy był Anglik w Budapeszcie.. Cala klisze na nia wypstrykal i nie mogl uwierzyc, ze nie wilk (No ale dla nich przeciez to ciagle hybrydy )
Dla mnie, jako dla wlasciciela siberian husky (bo husky sa rozne) i wilczaka, to roznice sa olbrzymie.. Ale dla laików mogą wydawać się podobne, w końcu według wielu siberian husky MUSI mieć dwoje różnych oczu
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 19-02-2009, 01:19   #22
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Bardzo ciekawe trzy strony bogato ilustrowane zdjęciami wilczaków. Nie miałem czasu przeczytać go dogłębnie i zrobie to rano bo dopiero dotarła do mnie ciepła wersja miesięcznika. Bardzo duze podziekowania dla Małgosi za super wywiad i śliczne zdjecia. Myśle, że inni też będą wdzieczni chociaż by za reklame. Duże gratulacje.
Kawał dobrej roboty. Szukajcie rano w kioskach bo to trzeba mieć.


Last edited by wilczakrew; 19-02-2009 at 11:58.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 19-02-2009, 20:20   #23
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Od bardzo dawna pierwszy przyzwoity materiał na temat czw. Redakcja uwzględniła nawet stanowisko hodowców i właścicieli na temat nazwy rasy Miło I miło, że zrobili wywiad z kimś niezaprzeczalnie ważnym w hodowli wilczaka zamiast przedrukowywać fragmenty tłumaczeń (jak to się działo dotychczas w róznorakich publikacjach). W końcu ! I za to redakcji należą się brawa. Plusem są też zdjęcia, choć nie wszystkie- absolutną wtopą i niechlujstwem osoby składającej gazetę jest poniższy "kwiatek" :


Podpis ze wzmianką o charakterystycznej, jasnej masce obnaża ową niechlujność straszliwie. (dlatego nie kupuję tych pisemek- nie szanują czytelnika).
Śmieszny trochę tekścik o pielęgnacji wilczaka - ale to sponsor więc ujdzie

Tekst zupełnie nie wyczerpuje tematu ale jak na wzmianke o rasie- fajny . (Margo - gratki!)

I szkoda tylko...plakatu, w formacie A1.. bo przedstawia tez psiaka (młodego) z czarnym pyskiem...
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-2009, 20:27   #24
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Kupiłem, przeczytałem i... tak trzymać Margo. Na poziomie wywiad. Wiadomo że za mało miejsca żeby móc się rozwinąć, ale spoko. Gdyby tak zawsze było, to ile nerwów mniej :-D
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org