Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výstavy psů

Výstavy psů Naše úspěchy na výstavách, jak ČSV připravit na výstavu, jak ho vystavovat...

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-01-2009, 21:18   #11
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
Tak to bude asi na mě i když mi můj dotaz nepřipadá jako rýpání.
Nie, to bolo myslene vseobecne na vsetkych co mi neveria ze som to nevymyslela pred rokom. A navyse so smajlikom!

Takze este par argumentov:

1. Poplatky za vystavu su vyssie len pre tych co platia az na mieste. Na druhej strane, ak niekto nezaplatil a nedostavi sa, nevymahame na nom poplatky, takze vela najma zahranicnych vystavovatelov v dlodobom ramci vlastne skor usetrilo.

2. Je to dane regulami SKJ, plati to pre vsetky klubove vystavy organizovane na Slovensku.

3. Clenovia klubu zas na rozdiel od neclenov prispievaju na cinnost klubu, bez ktoreho by klubovka nebola. Z dvoch vystav s udelovanim CAC ktore klub do roka moze organizovat len na jednej je ziskanie najvyssieho titulu podmienene clenstvom majitela v klube.

4. Clenstvo v klube nie je narocne ani casovo, ani financne, ani netreba nikoho uplatit aby sa clovek clenom stal. A nie je pre zahranicnych o nic drahsie ako pre nasincov. V porovnani s nakladmi na cestovanie po vystavach je to suma v podstate zanedbatelna.

Takze dufam ze klubovka bude nadalej ziskavat na popularite a ze aspon niekoho inspiruje stat sa clenom. A navyse dufam ze predsa ludia nechodia na vystavy len pre vitazov, ale aj pre stretnutie s ludmi, vypocutie erudovanych hodnoteni a udrzovanuie kontaktov...

A osobne si myslim ze aj CAC ci ResCAC z klubovej vystavy ma vyssiu hodnotu ako BOB od rozhodcu co videl CV prvykrat v katalogu.
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org