Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-03-2009, 21:19   #9
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Konrad:) View Post
Albo natychmiast złożysz oświadczenie, że tekst powyżej nie odnosi się do nas i przepraszasz za użycie sformułowań, które mogłyby to sugerować, albo spotkamy się w sądzie.
Obiecalam Wam na priwa teraz chetnie oswiadcze to samo oficjalnie - szkoda, ze to samo musze pisac po raz KOLEJNY!!!

Powyzszy tekst nie ma nic wspolnego z Wami. Nic wspolnego nie miala aktualizacja bazy danych. To nie byl atak na Was i na Eurysia. Wloscy i francuscy hodowcy, ktorzy spowodowali zmiane zasad tez nie chcieli tego zrobic Wam na zlosc. I atak na serwer to tez nie Wasza sprawka. I pad strony. Oswiadczam, ze wirusa ani nie napisaliscie, ani nie podsylaliscie. Rozsylanie go tez nie bylo Wasza wina. Nie stosowanie sie hodowli WzPD do jasno opisanych zasad to tez nie Wasza "zasluga". I za kryzys na swiecie tez nie odpowiadacie.. (mam nadzieje, ze niczego nie zapomnialam ).

Ja moge niestety 500 razy pisac, ze cos nie ma z Wami nic wspolnego. Na co jednak od MIESIECY nie mam wplywu to taka, a nie inna interpretacje i usilne proby wmawiania nam ze atakujemy kogos kogo nigdy na mysli nie mielismy. Dlatego rowniez oficjalnie "przepraszam za to, ze zyje i ze mam mame". I obiecuje Wam powrot do starych zasad, ktore sie Wam tak nie podobaly, ale ktore spowoduja, ze takie sytuacje nie beda mialy miejsca. Obiecuje pisac ponownie "po imieniu", aby uniknac mylnych internpretacji i nadintrepretacji - wiec do momentu, ktory nie padnie tam jasno slowo, ze to wlasnie wypowiedz skierowana do Was i JASNO nie zostanie napisane, ze swoja wypowiedz kieruje do "Eurysiow", "Danusi i Krzysia" itp prosze o wstrzymanie sie wreszcze od ciaglego stawiania siebie jako adresata WSZYSTKICH MOZLIWYCH wypowiedzi.
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org