Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Off topic

Off topic O wszystkim i o niczym - sposób na miłe spędzenie czasu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-11-2011, 12:54   #21
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by Morandir View Post
Powtarzam jeszcze raz to jest standard funkcjonowania forum.
Hm... w przypadku gdybyś jednak jeszcze tu zajrzał, mam pytanie; jeśli jesteś tak wyczulony na zachowanie standardów na forum (godne to i sprawiedliwe, żeby była jasność), to czemu nie poprosiłeś o zrobienie porządku także z Twoim forumowym kolegą - Hubsenem, którego posty już od pierwszego nie wniosły nic do tematu klubowego (oprócz oczywistej chęci zrobienia nowej "rozróby"). To chyba czysty przypadek trollowania, czyż nie? Jak standardy, to takie same dla wszystkich.
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 13:04   #22
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by hubsen View Post
Tutaj wkleje cytat z moich wiadomości prywatych od jedenj osoby, która bynajmniej nie była Grzegorzem!! "Mnie już cieniaki zablokowali i teraz udają głupa, po wykasowaniu ponad 50 postów" podałem ten cytat bez zgody tej osoby także mam nadziej, że mi wybaczy!
DOWODY!!! Bo to, ze spora czesc KAWowcow powtarza te bajeczki to doskonale wiemy....
Ja, jako mod, wprost moge nazwac ta osobe klamca. Nikt oprocz Grzesia nie byl ZABANOWANY. A kto twierdzi, ze mial wykasowane 50 postow, bo byly niepoprawne politycznie ten sam rzeczywiscie udaje GLUPA.

Bo jak rozumiem nie reprezentujesz chinskich spamerow....
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw

Last edited by Margo; 06-11-2011 at 13:08.
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 13:17   #23
Grin
Wilkokłak
 
Grin's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Katowice
Posts: 2,220
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
A kto twierdzi, ze mial wykasowane 50 postow, bo byly niepoprawne politycznie ten sam rzeczywiscie udaje GLUPA.
A właśnie, może chodzi tu o tego Polaka mieszkającego w Norwegii, który na angielskim forum najpierw zastanawiał się, jak nielegalnie sprowadzić tam wilczaka, przy okazji spamując niebotycznie na tematy stricte polityczne, w końcu zdecydował się na saarlosa, obiecując wszystkim, że będzie zdawał szczegółowe fotorelacje z tego, jak super sobie z nim poradzi, po czym słuch o nim i o jego saarlosie zaginął...
Grin jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 13:46   #24
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by Morandir View Post
Takie wpisy sie moderuje na WD, czy nie?
Hmm... A takie nie?

Quote:
Originally Posted by hubsen View Post
Dziękujemy Ci samozwańcza królowo wszechwilczaków Margo I, że o nas wspomniałaś, czujemy się zaszczyceni!! haha
Ale ja pragnę zwrócić uwagę iż niezmiernie się cieszę, że znów się coś dzieje Bo mnie osobiście te przepychanie niezmiernie bawią od dawna
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 15:01   #25
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Przerywnik /z życia mojego/:
Szanowny ślubny po tygodniu nieobecności wreszcie zaległ we własnym łóżku. Ja, jako że się "brzydko bawiłam" dziś w nocy w necie, przyczłapałam się z Lailą później. Pokokosiłyśmy się, ustaliłyśmy czyj jasiek i leżymy /niunia w środku/. Nagle ręka małżonka przesuwa się i zaczyna badać teren....
I słyszę totalnie zaspany /półprzytomny/ głos..."Boże! Dorota! Ale zarosłaś...." Ja się brechtam, Leluta ogonem ze szczęścia macha za te pieszczochy i znowu słyszymy, tym razem świadomie wypowiedziane: "aaaaaaaaaaaaa.... jestem w domu!". Laila chyba też była szczęśliwa, bo zalizała nas "na amenT"...
..........
To tyle natenczas . Bo czasu teraz nie mam.
.........
Adminie, dzięki, że zabrałeś rozkminki w inny temat -zaczęłam mieć wrażenie, że chodzi o świadomą rozrubę w temacie klubu...
.........
Notopa! Do wieczorka!
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 15:15   #26
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by Grin View Post
A właśnie, może chodzi tu o tego Polaka mieszkającego w Norwegii, który na angielskim forum najpierw zastanawiał się, jak nielegalnie sprowadzić tam wilczaka, przy okazji spamując niebotycznie na tematy stricte polityczne, w końcu zdecydował się na saarlosa, obiecując wszystkim, że będzie zdawał szczegółowe fotorelacje z tego, jak super sobie z nim poradzi, po czym słuch o nim i o jego saarlosie zaginął...
Chyba nie o niego - bo angielskie forum jest Pauli i innym modom nic do tego... Ale o ile pamietam to posty tego pana powinny tam byc - temat umarl, bo ich autor wyparowal...
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 20:15   #27
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

chodzi pewnie o niejakiego irasiad czy jak on tam sie zwal... Widze ze temat sie rozkreca, moge, moge?
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 20:59   #28
Rybka
Member
 
Rybka's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Stargard
Posts: 757
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
chodzi pewnie o niejakiego irasiad czy jak on tam sie zwal... Widze ze temat sie rozkreca, moge, moge?
Pamiętam swoją reakcję jak pierwszy raz usłyszałam komendę: Zira- siad!

__________________
Rybka jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 21:38   #29
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
Widze ze temat sie rozkreca, moge, moge?
Nie krępuj się!
Będzie weselej!
....
Ja za chwilę
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2011, 22:20   #30
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Wolfin: like it, like it, like x 1000 twoje posty
Puchatek: I know, I know, everything for You!
.....
Puchatek: Za Was też mogę, a co mi tam... mam gest!
Hubsen:Radziłbym skupić się na modłach za siebie samą

A cóż ja innego robię...
.....
Puchatek: Po co mam patrzeć w lustro?.... to nie ja jestem "łysym typem"
Hubsen: Masz coś do łysych????

Absolutnie nie mam czegokolwiek do łysych /kocham się, bez wzajemności, w R.Schubercie/!
Do tych "na zapałkę" też nie! Wręcz przeciwnie!
A gdy jeszcze mają dwudniowy zarost, to.... mrrr!
I dlatego od ponad 20-stu lat /od LO/ jestem z moim mężczyzną.
Mam natomiast "coś" do "typów z facjatą", których bardzo celnie podsumował C.Pazura w trakcie swojego jubileuszu:
pod blokiem staje super fura, wysiada z niej gość /oczywiście obwieszony precjozami/ i drze się: za-je-baaaaaaa-ja!, za-je-baaaaaaaa-ja!
Na co wygląda przez okno piękne dziewczę i mówi: kochanie, tyle razy ci mówiłam: I-za-be-la...
I jeszcze nie lubię u facetów metro-seksualnych grzywulek opadających na oczko... są tacy.... nie męscy...
.....
Czy ktos cos naklamal czy nie to mozna stwierdzic znajac prawde.
Taaak, bardzo mądre zdanie.
Moją "przygodę" opowiedziałam bez ściem, co było dla środowiska zaskoczeniem, bo zwykło się pewne sprawy ukrywać.GieeS się tego też nie spodziewał. Myślał, że coś zataję, a on to wykorzysta przeciwko mnie i publicznie mnie zniszczy. Nic z tych rzeczy. Mówisz o prawdzie. Mnie, rocznik 68 /czyli bajka z serii "Noc żywych trupów" /, wychowano na prawdzie, ja nie muszę się niczego wstydzić. Porażki, to też element życia...

Hubsen:Chyba jednak mnie "kochasz"!!
Nie, nie zakochuję się w właścicielach kundli, którzy tupią nóżką i udowadniają, że mają papierowca. Bo KUNDEL to KUNDEL/sama mam dwa, to wiem, i ZKwP to wie i dlatego nie daje rodowodów mixom wstrząśniętym i zmieszanym/.
.....
Morandir: "A o co mi chodzi?
O prawde jak nam wszystkim"

Kpisz, czy o drogę pytasz?
I dlatego wchodzisz w temat klubowy i zaczynasz kłótnię o swojego psa? Nie wszedłeś w temat wystawy na której był Twój pies, nie założyłeś tematu o swoim psie, nie wszedłeś w dyskusje o wzorcu...
...ale w temat klubu....
.....
Margo: temat umarł, bo ich autor wyparował..
Albo jednak przemycił psa i wsadzili go do kicia i nie ma dostępu do netu, by to opowiedzieć...albo saarlos go zjadł...
.....
Puchatek: oczywiście na warunkach gros WolfDogowego
Hubsen: hahahaha

To, co napiszę będzie pewnie trudne do poukładania w komórach, ale postaram się przystępnie i dużymi literami...
Ile jest w Polsce legalnych hodowli wilczaków?
Ilu jest w Polsce opiekunów wilczaków?
Ilu hodowców i opiekunów istnieje na WD?
Ilu hodowców i opiekunów istnieje wokół PD i JW, a WD nie tyka nawet kijem?
/nie pamiętam liczb, kto może, nawet na pw, niech pomoże/
Na WD nie ma li tylko miłości wzajemnej. Są opcje ścierające się, walczące, patrzące na wilczaki i hodowlę różnie. I dlatego tutaj na WD jest cały przekrój opcji i poglądów, i tutaj jest WIĘKSZOŚĆ wilczakolubnych. Czy ktokolwiek wyobraża sobie stworzyć i narzucić coś przez mniejszość większości, która będzie biernie to akceptować?
Powtórka z komunizmu, gdy grupka wtajemniczonych cwaniaków obdarowała rajem cały naród? Skutek do przewidzenia.
Sorry, nawet biorąc na logikę, to mniejszość musi się dostosować do większości /która weźmie pod uwagę potrzeby mniejszości/. Tak działają partie polityczne, całe kraje. A Ty sobie wyobrażasz, że hodowcy z WD pozwolą kierować sobą GieeSowi?
.....
Morandir: Niech kazdy rozwazy to sam, nie ogladajac sie na takiego czy innego hodowce.
Bardzo sprytne zdanie. Rozwalanie środowiska od wewnątrz....
.....
Dziś już pora na mnie...
Notopa!
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2011, 22:20   #31
hubsen
Junior Member
 
hubsen's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 94
Default

Quote:
Originally Posted by Margo View Post
DOWODY!!! Bo to, ze spora czesc KAWowcow powtarza te bajeczki to doskonale wiemy....
Ja, jako mod, wprost moge nazwac ta osobe klamca. Nikt oprocz Grzesia nie byl ZABANOWANY. A kto twierdzi, ze mial wykasowane 50 postow, bo byly niepoprawne politycznie ten sam rzeczywiscie udaje GLUPA.

Bo jak rozumiem nie reprezentujesz chinskich spamerow....
Dowody?? Bajeczki?? To było około 50 postów w tym jeden mój!

A przy okazji mam pytanie..CO Z TEMATEM O OBOZIE SZKOLENIOWYM W OSIECZNEJ?? Czy to była jakaś usterka, że nagle mu się "zniknęło"?? no i przy okazji zbocze z tematu..jak tam kurki?
hubsen jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2011, 22:23   #32
hubsen
Junior Member
 
hubsen's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 94
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
chodzi pewnie o niejakiego irasiad czy jak on tam sie zwal... Widze ze temat sie rozkreca, moge, moge?
Ooo witam Sebastiana Przepraszam, God of War pamięć nie zawodzi p. Margo ma juz odpowiedz. Naprawde myślisz że temat się rozkręca? Chyba juz nie bardzo..
hubsen jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2011, 22:35   #33
hubsen
Junior Member
 
hubsen's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 94
Default

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
[b]
kocham się, bez wzajemności, w R.Schubercie/!
Ooooo k... masz niezły gust

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
[b]
nie lubię u facetów metro-seksualnych grzywulek opadających na oczko... są tacy.... nie męscy...
Na szczescie juz dawno nie mam grzywki

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
[b]
Nie, nie zakochuję się w właścicielach kundli, którzy tupią nóżką i udowadniają, że mają papierowca. Bo KUNDEL to KUNDEL/sama mam dwa, to wiem, i ZKwP to wie i dlatego nie daje rodowodów mixom wstrząśniętym i zmieszanym/.
Ja udowadniam, że mam papierowca?? kiedy?? KUNDEL..jakos nie lubie tego słowa, juz bardziej podobał mi sie ten wieloskładnikowy!!

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
[b]
Puchatek: oczywiście na warunkach gros WolfDogowego
Hubsen: hahahaha
hubsen jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2011, 23:23   #34
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by hubsen View Post
Ooooo k... masz niezły gust
De gustibus non est disputandum.


A tak, poza tym, jak dla mnie...
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-daaaaaaaaaaaaaaaaaa
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2011, 23:29   #35
hubsen
Junior Member
 
hubsen's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 94
Default

Quote:
Originally Posted by Puchatek View Post
A tak, poza tym, jak dla mnie...
nuuuuuuuuuuuuuuuuuuu-daaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jak dla mnie też!! Ale co na WD jest ciekawego oprócz bazy..chyba nic!!
hubsen jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2011, 23:37   #36
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

Quote:
Originally Posted by hubsen View Post
Ooo witam Sebastiana Przepraszam, God of War pamięć nie zawodzi p. Margo ma juz odpowiedz. Naprawde myślisz że temat się rozkręca? Chyba juz nie bardzo..
Naprawde chcesz mnie sprowokowac?...
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2011, 00:05   #37
Margo
Moderator
 
Margo's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 1,281
Send a message via Skype™ to Margo Send Message via Gadu Gadu to Margo
Default

Quote:
Originally Posted by God Of War View Post
chodzi pewnie o niejakiego irasiad czy jak on tam sie zwal...
Tez nie pasuje, bo cala jego radosna tFUrczosc jest na forum tak jak byla.....
__________________
.

The customs of your tribe are not laws of nature - George Bernard Shaw
Margo jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2011, 00:06   #38
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Quote:
Originally Posted by hubsen View Post
Ale co na WD jest ciekawego oprócz bazy..chyba nic!!
Może to:
"a dla mnie to jest najpiękniejszy i najmądrzejszy WILCZAK na świecie i nie zamieniłbym jej na żadnego waszego super wilczaka z papierami"
"Dlaczego moja Nera ma być gorsza od innych wilczaków?? Czego jej brakuje?? Jak dla mnie to tylko jakiegoś papierka!!"
"Zakochałem sie jednak w wilczakach ale że nie miałem szansy mieć z rodowodem to wybrałem inną drogę!!"
"Evar jest mozna powiedziec psem sportowym i mama Nery też! Właściciele rodziców Nery dali mi sporo cennych rad na które nie mogłem liczyć ze strony "znawców" wilczakowej psychiki z Polski!! Nie gryzie mnie sumienie..jestem dumny że mam takiego cudownego psa!!"
"Dla mnie Nera jest cudownym wilczakiem"
"czy Nera jest bardziej wilczakiem od tych mutar"
" Piszac wilczakiem chodziło mi o wilczaka czechosłowackiego"
"Wybiore się do Stobnicy zabiore mojego foksteriera może jakis wilk coś do niej poczuje a wtedy jak dobrze pójdzie to nie Nera ale mój foksterier bedzie w bazie danych WD"

....
Może to:
"Jeszcze raz dziękuje Pani Margo za szczegółowe wyjaśnienie tematu mutarów! Dobrze, że jest ktoś taki z taką wiedzą i patrafi sie nią podzielić"
+
"Dziękujemy Ci samozwańcza królowo wszechwilczaków Margo I, że o nas wspomniałaś, czujemy się zaszczyceni!!"
/Mogę Opatrzności dziękować, że nie doznałam schizy "syndrom Hubsena"/
....
Rozczarowałeś mnie... myślałam, że będziesz swoistym wyzwaniem słowno-intelektualnym... ...a Ty z bajki "Przygody Pyzy na polskich dróżkach"...
....

Last edited by Puchatek; 08-11-2011 at 00:17.
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2011, 00:06   #39
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

wcale nie cala Gosiu niektore moje jak i jego posty skasowalas, bo nie nadawaly sie do publicznej informacji, troszke mi sie przesadzilo
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2011, 00:12   #40
God Of War
Kawał ch*ja
 
God Of War's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: Gdynia/Stargard
Posts: 455
Send a message via Skype™ to God Of War
Default

O wlasnie, skoro zostalem wywolany do tablicy, to mam cos jeszcze, a propos tych cennych rad pana Huberta od "hodowcow" co sprzedali mu Nere. Na pewno dali Ci rady odnosnie wilczakow, czy bylo to na zasadzie "plac i spadaj"? Bo troche sprzeczne informacje posiadamy, nie sadzisz? Zastanow sie, czy warto dalej kontynuowac dyskusje, bo jeszcze kilka ciekawostek znam... :-) Nie wiem tylko jaki jest tego sens...
__________________
Czarna Helena hoduje bluszcza, sadzi begonie w donice, tylko na stadion nikt jej nie wpuszcza, bo się jej boją kibice. Czarna Helena ma dużo wdzięku, i innych zalet ma parę: wianek na głowie, badylek w ręku, a przed nią bieży owczarek.

Last edited by God Of War; 08-11-2011 at 00:31.
God Of War jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org