Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Různé

Různé Vše o československých vlčácích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-07-2012, 14:04   #21
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

taaaaaakze predbezny verze ! upozornuju ze jeste bez designu takze rozmery jeste fakt nevim ale samozrejme cilem je co nejvetsi integrace do obojku !
dalsi veci je ze se snazim i nizsi modeli udelat tak aby je bylo mozne zmenit na vyzsi verzi ! tuto snahu ale opet muze ovlivnit design, podle toho jak se nam podari konstrukci vyresit, takze to nebrat jako dogma

verze 1 : Basic

vlastnosti : konstrukce plast vode odolne, priblizne urceni pozice, za pomoci programu v PC, pomoci identifikace mobilnich bunek
cena:4000-5000

verze 2 : advanced

vlastnosti: konstrukce plast vode odolne , presne urceni pozice pomoci gps chipu ,komunikace pres telefon
cena: 5000-7000

verze 3: advanced +

vlastnosti: konstrukce dural ! vodotesne, mechanicky odolne ! presne urceni pozice pomoci gps chipu ,komunikace pres telefon
cena cca 7000-9000

verze 4: premium

vlastnosti:konstrukce dural ! vodotesne, mechanicky odolne ! presne urceni pozice pomoci gps chipu ,komunikace pres telefon a prijimac, prijimac ve forme naramkove konzole , ktery je schopen monitorovat nepretrzite pohyb vaseho psa ve vasem kololi ve vzdalenosti 1-2 mile (zalezi na terenu ), pri vetsi vzdalenosti se prepne do gsmrezimu, kde je dosah neomezeny, a refresh pozice lze zvolit ve vterinach 10-1000 ( zalezi na vas jestli koupite psovi pausal :-D :-D )
sken pulsu psa pomoci senzoru na uchu
cena :zatim netusim ale pod 15000 se nedostanu
naramek s dotykovym dispalyem 4,7 palce ( predpokladam ) v cene samozrejme



toto je jen zakladni odstupnovani , dalsi vlastnosti budou pribyvat jak uvidim kde mame limity. prosim o nazory a pripominky
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-2012, 16:15   #22
Yon
Junior Member
 
Yon's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Český Brod
Posts: 16
Default

5000 za Basic mi prijde docela dost...Jen pro porovnani davam odkaz na komercni produkt od jednoho ceskeho operatora...
http://www.t-mobile.cz/web/cz/katalo...14041143484976
Yon jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 10:19   #23
Saerithra
Junior Member
 
Saerithra's Avatar
 
Join Date: May 2011
Posts: 96
Default

Na druhou stranu T-mobile chce za používání placení poplatků, tarif, takže po čase, (kdyby přístroj vydržel dost dlouho), by jsme se dostali na cenu tohoto výrobku. Navíc dost pochybuju, že ten od T-mobilu je minimálně voděodolný, ne tak ještě "psoodolný".

Tady je zmínka o paušálu až v nejdražší verzi (verze 4: premium).

Last edited by Saerithra; 25-07-2012 at 10:24.
Saerithra jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 10:50   #24
Yon
Junior Member
 
Yon's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Český Brod
Posts: 16
Default

Dobra, tak tady je jeste varianta bez blokace na konkretniho operatora:
http://www.eurosat.cz/4163-vykonny-o...ker-gl100.html
Geo-fence funkce tusim dela to, ze pri opusteni definovane oblasti posle SMS o uteku, coz je taky zajimava funkce...
Yon jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 11:55   #25
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

tato funkce je docela bezna , v mim bude taky , rozdil je v tom ze toto nejsou jedine funkce dasi vec je modularita, takze pozdeji jde basic rozsirit na advanced pokud majitel psa chce mit presne informace o poloze atd

jinak vyhodou MPO je to ze je programovatelny ! soucasti tohoto obojku bude sada softwaru ktery obojku doda potrebne vlastnosti ! napriklad monitorovaci rezim, kde odeslete prikaz MON 60 10
a obojek bude po dobu 60ti minut kazdych 10s odesilat automaticky pozici !
dale MPO bude vodotesny do 1m po dobu 30s , a to je produkt t-mobile jen tezko ty to delaji pro sledovani aut , a to je jaksi rozdil

PAUSAL NENI NUTNY U ZADNE VERZE MPO

zminen byl proto ze pokud nekdo chce pouzivat napriklad zaznam tras sveho sedivce, kuli nejakym statistikam ci vyzkumu, je to vyhodnejsi vzhledem k cene za sms

Jinak k MPO bude pozdeji k dyspozici i komunikator pro pc ktery vam usetri psani prikazovych sms a vse zaridi jeden klik napriklad na netbooku
( nebo specialni konzoli na ruku ktera bude dodavana s modelem premium, ale pujde ji poridit dodatecne i pro jine modely )
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-2012, 12:07   #26
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

lidi poslete mi obvod krku vasich ratolesti ! at s toho vytvorime nejakej pouzitelnej rozmer, nez muj Gandalf doroste bude chvilku trvat :-D
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2012, 08:00   #27
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak u mě obluďák má nějakých 51-52 cm a obluda cca 43-44.
Moc ti fandím a sem zvědavej, jak to všechno dopadne.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 28-07-2012, 19:55   #28
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

no dopadlo by to dobre ale nikdo se nema k investici tak jsem obeslal znamy yachtare, ze jim udelam sledovaci system pro lode, aby vedeli kde se jejich milionvej mazlik nachazi :-D a proto ze hardware je veeeeelmi podobnej nebude to tak mos prace na vic a z vytezku zainvestuju prototyp obojku udelam verzi advanced+ a dalsi verze budou zalezet na objednavkach je taky mozny ze advanced a basic uplne vypustim ( plastova verze ) pokud bude zajem zejmena o tesaku vzdornou verzi ( dural ) :-)

a taky je mozny ze udelam jen jeden prototyp verze premium pro gandalfa a bude slus, kdyz se nikdo nema k tak nicotny investici jako je 200e
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 29-07-2012, 02:19   #29
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

promiň, ale 200e od cesty fakt nemám... třeba se ozve někdo, kdo má. Můžu ti pomoct jakkoliv jinak, ale tenhle rok to (pokud neklapne krytí) nezaplatím.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 29-07-2012, 17:11   #30
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

v poho to nebylo mireny jako konkretne na tebe

ale dneska se stala tragedie !!!!!! Gandalfa porazilo auto , ted je v nemocnici a pani doktorka rikala ze to bude dobry, ale ma roztrzeny pravou predni a levou zadni packu a polamany prsty, jestli neco vic uvidime zitra rano :-( okamzite jsem vzal vsechny penize na lodi a vyrazili sme do nemocnice, nejdriv lidsky, kde ho doktor prijal a zastavil mu krvaceni a pak sme jeli 120km do patry

takze ted vsechny penize jdou na Gandika, lezi uz u pani doktorky Eleni pod anestetikama a zitra ma operaci. Rendgen tela dobrej, nic nez packy to neodneslo, takze ted dat dohromady packy aby Gandik byl za oki. Pani doktorka me uklidnovala ze videla uz horsi , tak snad operace dopadne dobre .

Snad bude oki, je muj zivot :-(

porad si rikam proc jsem nesel jinudy :-( :-( :-(
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 29-07-2012, 18:22   #31
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak to mě moc mrzí, ale je mladej, dostane se z toho Držíme palce a tlapky ať je to co nejrychlejší.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 29-07-2012, 18:45   #32
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

o rychlest nejde, hlavne at je zdravej ! :-( mam strach , predni packa byla dost oskliva, pro doktorku to bude jak puzzle :-( jestli to dopadne dobre budu nejstatnejsi clovek na svete :-(
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 29-07-2012, 22:26   #33
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

jé, já to tu čtu až dneska, ale i když jsem o obojku uvažovala, tak našetřit si na něj můžu, chtěla bych tu prostřední verzi, tak až za půl roku.
Gandalfa je mi líto, vím, jaký to je bát se o psa, v půl roce mi čuba málem umřela na nemoc, ale oni se dobře regenerujou, líp než lidi, pokud to přežil a nemá žádné vnitřní zranění, tak je to dobrý. A je to zkušenost pro příště, budeš si ho víc hlídat.Oni jsou taky jak pytel blech. Ale já mám ve městě na vodítku čubu doteďka, zas tak jí nevěřím a mít respekt z aut jsem ji nějak nedokázala naučit...
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 30-07-2012, 09:24   #34
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

gandik je zrovna na sale, drzte nam palecky!!
skoro jsem nespal, porad mi nejde do hlavy jak se to mohlo stat :-(
stacilo se nekde na 10s zastavit a nestalo se to :-(
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 30-07-2012, 10:52   #35
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

Gandalf bude zdraveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej

juhuuuuuuuuuuuu, zadni noha je oki, predni 2x zlomena + jeden prst zlomenej !
ale doktorka rikala ze se stoho dostane na 90% bez jakyhokoliv nasledku ! :-) juhuuuuuuuuuu

nunik jeden muj , ale teda dal mi skolu jak blazen ! ale stejne ho miluju :-)

jeste neni vyhrano, ale nejhorsi je za nama ! , rana do chodidla byla hodne hluboka, takze ted se musi sledovat prokrvovani do prstu snad to dopadne dobre

Last edited by Zvire2; 30-07-2012 at 12:00.
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 30-07-2012, 11:00   #36
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak to je super zpráva.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 31-07-2012, 12:14   #37
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

dnesni sprava od doktorky zni: vypada to ze predni tlapka se prokrvuje, je mu mnohem lepe a snazi se rozkousat vse okolo !!!

tak to je muj vlk vcera jsem ho videl kdys se probudil , celej oblicej mi olizal a chtel se postavit a obejmout me, ale nemohl tak piskal a radosti se pocural :-)

je uzasnej ! nevzdavame to a bojujem ! drzte nam palecky a tlapky !!!
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012, 11:13   #38
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

tak hlavně že bude prcek ok, přečetla jsme si to až teď a tak budeme držet pěsti i tlapky aby bylo vše bez následků a mohl tě zas co nejdřív trápit na 200%
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012, 11:16   #39
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

a kdyz budou nasledky tak co , je moje rodina, stejne ho budu mit rad ! a kdyz je bonitace tak dementni ze nerozlisuje mezi genetickou vadou a urazem tak at si ceskej chov trhne haxnou :-)

Last edited by Zvire2; 01-08-2012 at 11:32.
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Old 01-08-2012, 12:27   #40
Zvire2
Junior Member
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 40
Default

dnesni sprava, vypada zas mnohem lepe ale objevil se artroticky problem, ale to spravime, takze vse jde dle planu


artroticky problem predpokladam ze ta rana byla napor na nejakej kloub kterej reagoval bud krvacenim nebo vodou, nebo necim ! ale ujistila me ze to spravi a ze to nebude zadnej problem v budoucnu ! snad jo, pani doktorka je sikovna !

dnes bude operace na fixaci dvojty zlomeniny ! Bojuj Gandiku !!!!!!
Zvire2 jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org