Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Výchova & charakter

Výchova & charakter Jak se postarat o štěně, jak ho socializovat, nejčastější problémy s ČSV a jak je řešit...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 02-03-2012, 23:18   #1
dusanb
Junior Member
 
Join Date: Feb 2010
Location: Horné Obdokovce
Posts: 1
Default vrčanie po psoch

Chcela by som sa poradiť, čo robiť, keď tá moja potvora v parku na všetkých psov vrčí. Keď bola malá, s každým sa chcela hrať, snažili sme sa ju brávať všade, kde to šlo (aj keď kôli jej neznášanlivosti cestovania, sme mali možnosti trochu obmedzené), ale aj tak od jedného roka zostala na psov zlá. Tých čo spoznala dovtedy, sú jej kámoši doteraz. Teraz ideme po parku a len sa ježí, popritom viem, že keď sa môže pohrať je najštastnejší pes na svete. Pár krát som už stretla psíčkarov, ktorý mi povedali nech ju pustím medzi ich psov, že nevadí keď vrčí, že ona si to s nimi vybaví. Vtedy ale 10-15 minút do všetkých psov vrčí, vyzerá to strašidelne, ako naozajstný boj ale cvaká zubami mimo a len si dokazuje svoju nadradenosť, potom keď si to zo všetkými vybaví, začne sa naháňať a blázniť. Aj keď mi radia, že ju mám mať v parku na voľno že ona si to musí sama vyriešiť, nie je to také jednoduché, lebo všetci majitelia nie sú taký tolerantný, že by im nevadilo, že k nim pribehne "vlk" a napadne ich miláčika. Neviem, ako postupovať, aby si nechcela v parku so všetkými psami riešiť svoju nadradenosť. Keď je pes už pri nej, vôbec nereaguje, je ako zhypnotizovaná. Nepoznáte nejaký trik, ako na to?
dusanb jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org