Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Hodowla

Hodowla Informacje o hodowli, selekcji hodowlanej i miotach....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24-09-2013, 16:54   #1
Galicja
Galicyjski Wilk
 
Galicja's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Kraków
Posts: 1,124
Default Lemkowska Chyża

Ponieważ denerwuje mnie gdy osoby które powinny się chwalić nie robią tego, postanowiłam pochwalić się za nich

Na horyzoncie pojawił się rewelacyjny miot, ale jakoś cisza o nim bo właściciele rodziców są całkowicie nie internetowi...

C.K. Galicyjski Wilk po zdobyciu uprawnień hodowlanych oraz przejściu potrzebnych badań (stwierdzających że jest całkowicie zdrowa ) stała się suką hodowlaną w hodowli Lemkowska Chyża

Ojcem miotu jest Nabal Kazan Bully Royal club
W sumie pewnie nic to Wam nie mówi i powiecie że miot jak to miot... ale jest coś w nim wyjątkowego . Zawsze jestem daleka od dopatrywania się pozytywnych cech charakteru jakie mogą odziedziczyć szczeniaki po swoich rodzicach, ale gdyby w tym miocie choć odrobinę po nich zaczerpnęły ....

Tak więc parę słów o nich..
Oba psy są psami pracującymi i to w pełni tego słowa znaczeniu.
C.K. "chodzi " w zaprzęgu , pracuje z końmi, do tego jest psem do głaskania w agroturystyce. Nie zobaczymy niestety jej na żadnych zawodach (albo może i dobrze ) Za to z racji położenia swojego domu Bogumił zaprzęgiem psim jeździ w zimie na zakupy

Kazan jest dyplomowanym psem dogoterapeutą. PRACUJE "na etacie" w ośrodku opieki w Warszawie .....nic dodać ,nic ująć....



Nie wspomnę o urodzie rodziców ..niech przemówią zdjęcia Niestety nie posiadam ich wiele







Ponieważ czuję się "matką chrzestną " tego miotu zapraszam do rozmowy (najlepiej telefonicznej ) osoby które chcą się dowiedzieć czegoś więcej.
__________________
http://www.galicyjskiwilk.pl/
Galicja jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org