Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Mimo téma

Mimo téma O všem a o ničem - aneb jak příjemně strávit volný čas...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-04-2016, 15:02   #1
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default "z Molu Es"

ok když ted se vykašleme na mutary ( znám historii asi ze 3 stran, docela zábava ) , proč mají _?_ i zvířata která jsou čistá? to mě zajímá už docela dlouho. Moji mají otazníček, protože prý 2001 byl použit pes, který byl prodán do itálie a měl jen 64cm, takže neměl být chovný. Ale v itálii chovný byl. Může mi někdo podat logické vysvětlení? abych ho mohla říct svým majitelům, kteří se na ? ptají? samotnou by mě to zajímalo.
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 06-04-2016, 15:20   #2
SARKA
Arimminum Kennel
 
SARKA's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Rimini
Posts: 1,230
Send a message via Skype™ to SARKA
Default

Presne tak si to myslim co s tim maji Mutary splecneho?
__________________
Sarka Matrasova
www.lupocecoslovacco.it
SARKA jest offline   Reply With Quote
Old 08-04-2016, 08:11   #3
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Talking From Monika

Monika has not acces to wolfdog.org - persona non grata This is Monika post.

Žádám o označení mých zvířat otazníkem již od roku 1996, lépe již od roku 1986 - kdy se narodila má Asta z Tondova, neb ona měla v rodokmenu znak FCI přeškrtnutý! Nebyla uznaným plemenem FCI, byla jen křížencem - registrem č. REG 443. Pokud bude zájem její registr vidět, nakopíruji a nebo komukoliv ukážu. Nemá v rodokmenu všechny 4. generace předků uvedeny a jen bůh tedy ví, co při její tvorbě bylo použito.
Buď označte všechna má zvířata otazníkem a nebo je vymažte z této databáze vůbec! Děkuji.
Nikdy jsem nedala souhlas s uveřejňování informací o mých zvířatech! Tím méně lživých a smyšlených. Drtivá většina fotek je ukradena a s daty je manipulováno, podle toho, jak se fanatická Margo vyspí, který chovatel se jí znelíbí a nebo překáží.

Díky za uveřejnění krásné fotky ze Serramazzoni 2013 :0)
Posílám další i z 2014, 2015..
Velké speciálky v Serramazzoni odposuzovali desítky renomovaných rozhodčích FCI, jsou to výstavy jako každé jiné, účast na nich bývá rekordní a výstavy se tam pořádají už asi 17 let Není problém jména dohledat. Nejsem bohužel zvána pořád dokola, ale bylo by to milé :0)
Žádný z rozhodčích se nesmí o posuzování ucházet a zajímat se o původ zvířat, to je proti regulím FCI!
Pro posuzování je závazný jen standard. Nikdo neví, které zvíře má plný rodokmen a které pochází z registru. Všechna zvířata přihlášená na výstavu musí posoudit dle stejných pravidel a plemenného standardu! Příjem zvířat na výstavu není v kompetenci rozhodčích!
Bohužel, Margo není rozhodčí a tak to neví, ale s tím se bohužel také nedá nic dělat :0(
Posílám několik fotek z posledních výstav v Serramazzoni. Na fotkách rozhodčí, MVDr. Fr. Rosík , Sambuco, Nodali a Jančík.

Otázky pro inteligentní lidi.
Proč by to ta Monika všechno dělala a měla zájem na zvířatech zapsaných do registru?
A úplně sama zvládá řídit italské chovatele má pod palcem zápis registrů do ČMKU, ENCI a proč ji ti chovatelé a úřady poslouchají?

Věřím, že přijde čas odplaty, za všechny lži, které Margo nakydala, dnes už na desítky chovatelů a stovky jejich zvířat!
Ano, je snadné zpochybňovat bez důkazů!
A já se těším se na konfrontaci důkazů!

...a Ano, jen Margo má ten správný chov ČSV, založených na " Jolly a Merry Bell z Molu Es," od té samé chovatelky, na kterou tu teď a tady kydá špínu :0(



__________________
Rocco

rocco jest offline   Reply With Quote
Old 30-10-2016, 22:01   #4
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by rocco View Post
Monika has not acces to wolfdog.org - persona non grata This is Monika post.
První slova a první lež. Monika může snadno se prihlasit - jak kazdy můžete vidět není zabanovana. Ale opět pro špinavou práci používá sveho pěšce, aby později mohla napsat: "Ja jsem to neříkála / Ja jsem to neudělala"...

Quote:
Originally Posted by rocco View Post
Proč by to ta Monika všechno dělala a měla zájem na zvířatech zapsaných do registru?
A úplně sama zvládá řídit italské chovatele má pod palcem zápis registrů do ČMKU, ENCI a proč ji ti chovatelé a úřady poslouchají?
Vzhledem k tomu, ze Monika trpí na těžky případ sklerózy doporucuji ji čtení:
http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=820

Pravdou je, že krizence s podvedený rodokmeny by měly mit název chovatelské stanice "z Molu Es", nikoli "Mutara". Nada ŠEBKOVÁ to byl další naivní člověk, který dělal kryt pro akce Moniki. Další člověk, díky kterému Monika může lhát pravdě do oči....


A na konec pro Moniku:
https://khadrabova.wordpress.com/pp-nebo-bez-pp/
http://nemnozime.cz/
http://cleveli.weebly.com/problematika-ppbpp.html
Protoze vidím, že ji chybí základní znalosti o tom, proč italške krizence (voříšky) by neměly být používáne v chovu.
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org