Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > _Administracja

_Administracja Pytania związane z działaniem Wolfdoga, bazą danych i innymi sprawami technicznymi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23-11-2017, 08:51   #501
Piter
Junior Member
 
Piter's Avatar
 
Join Date: Jan 2012
Location: Widuchowa
Posts: 260
Send a message via Yahoo to Piter
Default

Quote:
Originally Posted by rozusable View Post
Juz nie wiem, gdzie pisac, wiec spróbuję jeszcze tu. Pomijając juz milion pięćset sto dziewięćset aktualizacji danych mojego psa Cassidy Nemo Me Impune Lacessit, od ponad 5 miesięcy czekam na pojawienie się w bazie drugiego z moich psow. Miot z 17.06.2017 Witty Wolf Eden Severu/Bachus Dar Wilka, urodzona suczka Witty i piesek Wingman. Hodowca wysyłał prośbę o dodanie miotu krótko po narodzinach, tam z pewnością sa wszystkie potrzebne dane. Wybieramy sie w weekend na pierwsza wystawę i chciałabym mieć gdzie ja wpisać. Po co w ogóle ktoś zgłasza się na admina, skoro od pol roku nie raczył wprowadzić ŻADNYCH danych? Po co ta baza, skoro tylko "znajomi krolika" mogą dodawać swoje spodziewane i istniejące juz mioty?
bez urazy . zostałem już tylko biernym uczestnikiem tego forum i zaglądam tylko jak sobie przypomnę ,wolimy spędzić czas w lesie .prędzej czy póxniej chyba każde forum umiera .
Piter jest offline   Reply With Quote
Old 28-11-2017, 14:59   #502
rozusable
Junior Member
 
rozusable's Avatar
 
Join Date: Apr 2015
Location: Kraków
Posts: 25
Default

Forum mnie w ogóle nie interesuje, pisałam o bazie
rozusable jest offline   Reply With Quote
Old 06-12-2017, 21:19   #503
wbal
Junior Member
 
Join Date: Nov 2014
Location: Podkarpacie
Posts: 57
Default

Ja już nic nie mogę dodać - zaktualizować miotu 2016, dodać aktualne zapowiedzi... Portal pod tym względem jest już martwy i trzeba to głośno powiedzieć...
__________________
...
wbal jest offline   Reply With Quote
Old 07-12-2017, 12:22   #504
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Pomilczmy nad tą "trumną".
Wiwat facebook!
W końcu, "umarł król, niech żyje król"...
Przykre tylko, że jeszcze bardziej ucierpi na tym rasa... dochodzą mnie słuchy, że mamy obecnie tylko kilka SZTUK wilczaków nadających się do przeniesienia genów... reszta to "popaprańcy" /z naciskiem na psyche/ z pijarem... a FB /ze swoim harmidrem i bałaganem/, to świetne miejsce do sprzedaży takowych. Więc "na cholerę" wolfdog? /ret./
Puchatek jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org