Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-08-2007, 12:14   #1
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default Dodawania wynikow wystaw (znow nagonka)

Czy w wynikach nie wkradl się błąd?
http://wolfdog.org/pol/shows/2252.html
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2007, 12:20   #2
Huan
Member
 
Huan's Avatar
 
Join Date: Jan 2000
Posts: 912
Send a message via Skype™ to Huan Send Message via Gadu Gadu to Huan
Default

tzn? .
__________________
"It's too bad that stupidity isn't painful.” Anton LaVey
Huan jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2007, 13:27   #3
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Chyba chodzi o to, ze zaden pies z Polskiego Dworu nie ma w ogole oceny.
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2007, 18:11   #4
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

To ze wyniki sa niepelne. Jesli wolfdog jest o wszystkich wilczakach to zwykla przyzwoitosc powinna sprawic ze sa wszystkie wyniki. A jesli to jest tylko dodatkowa przestrzen reklamowa Peronowki - czemu zaprzeczacie - to nie ma pytania.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2007, 18:18   #5
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
A jesli to jest tylko dodatkowa przestrzen reklamowa Peronowki - czemu zaprzeczacie - to nie ma pytania.
gdyby to byla dodatkowa reklama, nie byloby rowniez oceny Carmen.
Pewnie zwykla pomylka i tyle.
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2007, 18:44   #6
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
To ze wyniki sa niepelne. Jesli wolfdog jest o wszystkich wilczakach to zwykla przyzwoitosc powinna sprawic ze sa wszystkie wyniki. A jesli to jest tylko dodatkowa przestrzen reklamowa Peronowki - czemu zaprzeczacie - to nie ma pytania.
To ja mam pytanie: dlaczego MOIM obowiazkiem ma byc staranie sie o to, zeby ktos mial wyniki? Jesli wlasciciel psa NIE MA OCHOTY, ani CHECI ich tu dodac, to dlaczego twierdzisz, ze ja MUSZE to zrobic? Dlaczego JA mam sie starac o cos za co jedynie slysze krzyki o pseudobazie i wyzwiska? Jesli hodowczyni i wlasciciele psow SA W STANIE wejsc tu i sprawdzic, ze wynikow brakuje i do tego napisac na wlasnej stronie jacy jestesmy BE, ze ich nie dodalismy to co staje im na przeszkodzie, zeby napisac JEDEN MALUTKI email? Skoro widzisz, ze nie ma wynikow to nie mozna by bylo ich tu rzucic? Dlaczego tylko jedna grupka ludzi ma z tym stale klopoty?

Nie, wedlug mnie jest to celowe i zlosliwe dzialanie. Zamiast zatroszczyc sie o swoje wola pisac, ze to my mamy OBOWIAZEK sie o nich starac... Tak trudno zerknac, ze wyniki sa niekompletne, bo nikt calosci nie przeslal? Po co gadanina o reklamie Peronowki? Nie widac, ze wynikow swoich psow tez nie mam? Sama robie sobie spisek? Wybacz, ale mam po dziurki w nosie takich zlosliwosc. Kilka razy tlumaczylam jak dodawac wyniki i krzykacze dobrze sobie dotad z tym radzili. Jesli nie dodali to moze jest to celowe, bo nie maja sie czym pochwalic i jesli ja je pouzupelniam to znow bedzie krzyk, ze dodalam wyniki szybko, bo slabo im poszlo.
NIE. Teraz albo wyniki przesla sami, albo zostana uzupelnione przez osoby, ktore tam byly, albo bedziemy czekac na oficjalne wyniki na stronie zwiazku.. Ja nie mam zamiaru pogrywac w takie gierki ku uciesze kilku osob. Mam teraz wazniejsze rzeczy do roboty....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2007, 20:35   #7
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

Po prostu tu jest napisane 'swiat czechoslowackich wilczakow'. Serwis spolecznosciowy a nie serwis jednej hodowli i znajomych. Zwykle byly dodawane bez problemu wyniki, skoro teraz nie dajecie rady to moze ktos do pomocy? Albo jakis napis na glownej stronie w stylu 'na ten email prosze wysylac wyniki wystaw, pomoz redagowac nasz serwis'. I wszystko byloby zajebiscie czyste i jasne.
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Old 15-08-2007, 21:04   #8
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Po prostu tu jest napisane 'swiat czechoslowackich wilczakow'. Serwis spolecznosciowy a nie serwis jednej hodowli i znajomych. Zwykle byly dodawane bez problemu wyniki, skoro teraz nie dajecie rady to moze ktos do pomocy?
I mamy pomoc w postaci wlascicieli psow tej rasy, ktorzy poza jedna jedyna polska hodowla jakos nie maja z niczym problemu. Potrafia (i dodaja) swoje wyniki, zaliczone testy, informacje o szczeniakach. Potrafia uzyc priva, emaila, telefonu, czy powiedziec cos ustnie...To nie takie trudne, trzeba tylko chciec. Na sile sie nikogo do niczego nie zmusi i nie mamy takiego zamiaru...

Piszesz, ze to serwis spolecznosciowy. Ale dlaczego zamiast "wyniki sa bledne" nie napisales czego brak? Tyle samo czasu zajeloby przeciez napisanie "mam wyniki psow xxxx i yyy..." i sprawa bylaby zalatwiona... Juz dawno by byly...
JEDYNE czego oczekuje to ODROBINKA dobrej woli... bez nagonek i gadania o jakis prywatnych serwisach jednej hodowli... Ja nie mam czasu na latanie po internecie tylko dlatego, ze ktos ma z tego zabawe....jak sie komus nudzi i nie ma ciekawszego zajecia... jego sprawa...

OK, spadam.... zaraz wyjazd na Slowacje, jutro spotkanie wlasicicieli kolo Trnavy, w piatek w Bratyslawie uroczystosc 25 lecia klubu CzW, w sobote i niedziela wystawy i spotkania ze znajomymi na Zlatych Pieskach. Od poniedzialku mamy pierwsze wizyty gosci, a na koniec tygodnia wielkie spotkanie wilczakow... Za jakies 2 tyg moze bede miala troche wolnego na czytanie prywatnych stronek o wilczakach, wiec jak nikt sie nie zlituje nad bidulkami to wtedy moze znajde jakies kompletniejsze wyniki.... PA!
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline   Reply With Quote
Old 16-08-2007, 00:30   #9
Fori
Junior Member
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 159
Default

Quote:
Originally Posted by btd
Po prostu tu jest napisane 'swiat czechoslowackich wilczakow'. Serwis spolecznosciowy a nie serwis jednej hodowli i znajomych. Zwykle byly dodawane bez problemu wyniki, skoro teraz nie dajecie rady to moze ktos do pomocy? Albo jakis napis na glownej stronie w stylu 'na ten email prosze wysylac wyniki wystaw, pomoz redagowac nasz serwis'. I wszystko byloby zajebiscie czyste i jasne.
btd
1. Jak sama napisałaś skoro wszystkich wilczaków, to podawaniem i uzupełnianiem osiągniętych przez psy wyników najbardziej zainteresowany jest każdy właściciel CzW. Jeśli komuś nie bardzo na tym zależy to jego sprawa.
2. Ten serwis tworzymy my wszyscy a nie tylko Margo i Przemek, nikt nie blokuje dostępu do stron, gdzie mozna wklejać wyniki, szkolenia, zdjęcia itd...
3. Nie potrzeba dodatkowych zaproszeń do pomocy, bo zainteresowani sami dodają wyniki do bazy i dla nich było to "zajebiście czyste i jasne"
Ps
Dla ułatwienia podpowiem, wyniki tylko z ostatnich 10 wystaw dodawały różne osoby i o dziwo dały sobie z tym radę same a nie czekały na Margo
Pozdrawiam i życzę więcej spokoju,
Fori jest offline   Reply With Quote
Old 16-08-2007, 01:02   #10
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Moze po kolei:

1. Wchodzisz na glowna strone i schodzisz na sam dol - po lewej stronie w menu jest dzial Wystawy.

2. Klikasz Wyniki. Otwiera sie podstronka.

3. Pod napisem
Spis wszystkich wystaw znajduje sie link Dodaj wyniki wystawy.

4. Klikasz, wypelniasz, wysylasz i tyle.

Kazdy zainteresowany zaistnieniem wystawy na stronie, sam podaje wyniki. BTD - Ty tez mozesz to zrobic, jesli je znasz
Mysle, ze jesli wszyscy juz wiedza jak dodawac oceny wlasnych psow, to wreszcie nie bedzie pustych pol w tabelkach

Moze jeszcze dla ulatwienia podam link: http://wolfdog.org/php/modules.php?op=modload&name=WolfdogForm&file=index &newlang=pol&a=results

P.S. S
zczerze mowiac nie rozumiem problemu Czemu zaczynamy kolejna rozmowe o dyskryminacji? Ja jej tu po prostu nie widze.
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
sssmok jest offline   Reply With Quote
Old 16-08-2007, 08:19   #11
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Powiało klimatem 1 września To i ja sie dostosuje, dodam że wpisanie w formularz wyników NIE OZNACZA automatycznego pojawienia sie ich na stronie. To dzieje sie juz przy pomocy Adminow...aktualnie, wyniki chwile poczekaja (bo spodziewam sie, ze juz sa )...
No, to juz chyba wszystko zostalo wyjasnione...
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 17-08-2007, 08:36   #12
btd
złośliwy krasnolud
 
btd's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 705
Default

O widzisz sssmok, o to wlasnie chodzilo.
Dzieki !
__________________
CIRI Wilk z Polskiego Dworu [']
btd jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org