Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Kluby CzW i prawo

Kluby CzW i prawo Kluby CzW w Polsce i za granicą, informacje na temat grupy inicjatywnej Klubu Czechosłowackiego Wilczaka, przepisy dotyczące rasy...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12-09-2008, 17:50   #201
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

narazie zgadzam sie z Gaga- nie macie jescze liudzi ani mozliwosc miec klub. muszi cie poczekac, bo widzi cie same jakie dyskusje i zarzuty sa tu podawane.

p.s.
Quote:
Originally Posted by DanielZ View Post
piszesz że powinniśmy brać przykład z miedzy innymi daivy ,
tylko zapytaj sie dzieki komu i jakiemu oddziałowi w polsce
została sędzia kynologicznym bo na litwie to bujała by sie jeszcze
ładnych kilka lat z uprawnieniami sędziowskimi.
to DanielZ: no comments, prosbe o zdawaniu egzaminow i tylko na wilczaki (inne rasy zdawalam na LT), dal nasz zwiazek - byla oficialna prosba, podpisana p. R. Kazlauskaite, oraz i innymi razami (bo byli potrzebne 3 razowe egzaminy), odzialy ZKwP dostawali ofcialny faks z Litwy z LKD. i odzialy ZKwP dali odpowiedzi nie mnie a naszemu zwiazku o mozliwosc zdawania egzaminu.
Jasne ze sa 2 wersii calej tej "hystorii" i kazdy bedzie mial swoja opinie.

Serdecznie moge podziekowac o rodzinne przyjecie w te terminy, Mame Daniela, p. Beate, oraz p.J.Niciewic za mozliwosc poznania jak pracuje system polskej systemy, ale wieciej.... sorry nie mam wieciej za co dziekowac.
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 21:29   #202
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Grzesiek, ale my te cele dobrze znamy........ i omawiamy sobie
Tylko wiesz, dzwoniłeś do mnie prosiłeś o to żebym wykasowała post, który nie pasował do Twoich planów, bo mogło by to wywołać burzę na forum i takie tam..... Ok. post wykasowałam, ale teraz zaczynam żałować, bo byłby ów post dobrą argumentacją do tego jak to nazwałeś nie czytania ze zrozumieniem..... Zwracam tu uwagę na to, że swoimi słowami sam prowokujesz do tej burzy.....
A przecież przyświeca Ci wzniosły cel, więc nie marnuj sam tego
co zorganizowałeś. To, że ktoś (w tym także i ja) na dzień dzisiejszy nie popiera sposobu pewnych działań niestety nie zmienisz. Ale zmienić możesz efektem działań sposób myślenia
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 21:52   #203
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Grzesiek, ale my te cele dobrze znamy........ i omawiamy sobie
Tylko wiesz, dzwoniłeś do mnie prosiłeś o to żebym wykasowała post, który nie pasował do Twoich planów, bo mogło by to wywołać burzę na forum i takie tam..... Ok. post wykasowałam, ale teraz zaczynam żałować, bo byłby ów post dobrą argumentacją do tego jak to nazwałeś nie czytania ze zrozumieniem..... Zwracam tu uwagę na to, że swoimi słowami sam prowokujesz do tej burzy.....
A przecież przyświeca Ci wzniosły cel, więc nie marnuj sam tego
co zorganizowałeś. To, że ktoś (w tym także i ja) na dzień dzisiejszy nie popiera sposobu pewnych działań niestety nie zmienisz. Ale zmienić możesz efektem działań sposób myślenia
Wybacz ale to nie były moje plany i post nie miał z nimi nic wspólnego.

Zadawanie dłupich pytań co z psami reproduktorami i ile razy kto nimi bedzie krył i jaka suke nie jest chyba dyskusją na temat.
Zadawanie pytań co ma zamiar z tym zrobić klub jak i z wieloma innymi sprawami jest troche nie na miejscu.
Ja niczego nie marnuje bo ja wiem czego chce i wiem jaki mam cel.
Przynajmniej nie jest nim by zabłyszczeć swoją mądrością .
Moim celem jest wyklarowanie jasnej i przejrzystej drogi , którą wy wszyscy będziecie mogli isć potem razem dla dobra rasy.
Nie robie tego dla siebie i nie robię tego też dla Ciebie. Robię to dla rasy bo nie chce jej zniszczyć i nie chce aby przez nieodpowiedzialnosć właścicieli ona znikła lub stała się zwyczajną bronia w rękach idiotów bo na to nie zasługuje.

Nie dyskutujemy na temat klubu bo go w tej chwili nie ma, a na wszelkie inne dyskusje będzie mase czasu. Będziesz mogła sobie do woli brać w nich udział.
W tej chwili na Twoje pytania nikt Tobie nie udzieli odpowiedzi.

Post mozesz zawsze wstawić ponownie bo w tej chwili nie ma to większego znaczenia kto będzie pierwszy. Nie byłaś to ty znalazł się ktoś inny.

Proszę Admina o wydzielenie postów z tematem spotkania Grupy Inicjatywnej do oddzielnego wątku.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 22:02   #204
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Podział wątków faktycznie jest dobrym pomysłem .

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Zadawanie dłupich pytań co z psami reproduktorami i ile razy kto nimi bedzie krył i jaka suke nie jest chyba dyskusją na temat.
Zadawanie pytań co ma zamiar z tym zrobić klub jak i z wieloma innymi sprawami jest troche nie na miejscu.

Głupie pytania?? Żartujesz sobie? W końcu zaczęły się pojawiać pytania, które być może będzie umiał rozwiązać przyszły-potencjalny klub a Ty mówisz, że to są głupie pytania? Zajrzyj do starszych wątków na temat klubu i przeczytaj ile jest odpowiedzi na pytanie "po co nam właściwie klub"...
Żadne pytane, które nurtuje kogokolwiek z tego grona nie jest głupie!


Quote:
Moim celem jest wyklarowanie jasnej i przejrzystej drogi , którą wy wszyscy będziecie mogli isć potem razem dla dobra rasy.
Ale nie każesz wołać na siebie "Mesjaszu" ?


Quote:
Nie dyskutujemy na temat klubu bo go w tej chwili nie ma, a na wszelkie inne dyskusje będzie mase czasu. Będziesz mogła sobie do woli brać w nich udział.
W tej chwili na Twoje pytania nikt Tobie nie udzieli odpowiedzi.
Spokojnie, klub jeszcze nie powstal a Ty już rozstawiasz po kątach? A może właśnie należałoby zbierać pytania, bo to one będa w przyszłości tematem dyskusji.
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 22:04   #205
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
Wybacz ale to nie były moje plany i post nie miał z nimi nic wspólnego.

Zadawanie dłupich pytań co z psami reproduktorami i ile razy kto nimi bedzie krył i jaka suke nie jest chyba dyskusją na temat.
Zadawanie pytań co ma zamiar z tym zrobić klub jak i z wieloma innymi sprawami jest troche nie na miejscu.
Brawoooo, właśnie pokazałeś o co tu tak naprawdę chodzi, a nie uważam żeby to było akurat głupie pytanie odnośnie reproduktora:
"Ile razy będzie mógł być dopuszczony w Polsce żeby nie doszło
do "zasiedlenia" szczeniakami Polski?"
A Grzesiek zaraz do mnie zadzwonił z pretensjami, żebym wykasowała posta, bo zaraz się zaczną kłócić i nic z tego nie będzie
Chciałeś, to masz na własne życzenie jak nie umiesz odpuścić.
Pytanie było zadane grzecznie i w uprzejmym tonie. No ale skoro dbając
o dobro rasy nie umiesz odpowiedzieć grzecznie na zadane pytanie, tylko zaraz dzwonisz i mówisz co ja mam zrobić (wykasować post), żeby było tak jak Ty chcesz i jeszcze na mnie chcesz naskakiwać, no sorry.....
Przypominam, że ja też jestem głosem LUDU, a zadałam delikatne pytanie, a inni mają ich więcej. OT Co
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 22:11   #206
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Brawoooo, właśnie pokazałeś o co tu tak naprawdę chodzi, a nie uważam żeby to było akurat głupie pytanie odnośnie reproduktora:
"Ile razy będzie mógł być dopuszczony w Polsce żeby nie doszło
do "zasiedlenia" szczeniakami Polski?"
A Grzesiek zaraz do mnie zadzwonił z pretensjami, żebym wykasowała posta, bo zaraz się zaczną kłócić i nic z tego nie będzie
Chciałeś, to masz na własne życzenie jak nie umiesz odpuścić.
Pytanie było zadane grzecznie i w uprzejmym tonie. No ale skoro dbając
o dobro rasy nie umiesz odpowiedzieć grzecznie na zadane pytanie, tylko zaraz dzwonisz i mówisz co ja mam zrobić (wykasować post), żeby było tak jak Ty chcesz i jeszcze na mnie chcesz naskakiwać, no sorry.....
Przypominam, że ja też jestem głosem LUDU, a zadałam delikatne pytanie, a inni mają ich więcej. OT Co
Wstaw resztę bo to jest tylko wyrywek.

Dzwoniąc wyjasniłem Ci wszystko, tak samo jak i wyjaśniałem innym.
No wybacz ale co ja ma odpuszczać.
To, ze macie ochotę się trochę pokłucić bo dawno się nic interesującego na WD nie działo. Chciałaś masz nie sama to z pomocą i co mi z tego.

Zresztą nie wiem jakiej oczekiwałaś odpowiedzi na to pytanie i co ono miało na celu.
Co ma z tym zwiazane zasiedlenie polski.

Last edited by wilczakrew; 05-05-2009 at 22:15.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 22:13   #207
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Grzesiek, ale my te cele dobrze znamy........ i omawiamy sobie
No i wybacz ale nie omawiasz tutaj , zadnego z tych celów o jakich pisze.
Może warto spróbować i wciągnąć reszte w dyskusje.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 22:16   #208
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by wilczakrew View Post
No i wybacz ale nie omawiasz tutaj , zadnego z tych celów o jakich pisze.
Może warto spróbować i wciągnąć reszte w dyskusje.
Dyskusja odbywa się za Twoimi plecami i niemożesz mieć o to żalu.
Już nie piszę w tym temacie, bo szydło z worka wyszło. I już wiemy jak jest.
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 05-05-2009, 22:22   #209
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Dyskusja odbywa się za Twoimi plecami i niemożesz mieć o to żalu.
Już nie piszę w tym temacie, bo szydło z worka wyszło. I już wiemy jak jest.
Bardzo mnie to cieszy, ze wiesz Ty wie to Gaga, która dała swój upust na skypie jak i wiele innych osób dzisiaj.( wszystkich nie będe wymieniał )
Mnie osobiście też dało to dużo do myślenia bo tak w zasadzie nie poruszył tego tematu nikt, kto go powiniem poruszyć.
Teraz przynajmniej z czystym sumieniem wiem na kogo mogę tak naprawdę liczyć i kto ma inny cel jak tylko ploty, awantury dla zabicia nudy.

Akurat wiem wiele co sie dzieje za moimi plecami i co sie mówi nawet na mój temat. Naprawdę bardzo bys się zdziwiła co wiem i wcale mnie to nie rusza.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Old 07-05-2009, 14:29   #210
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

W chwili obecnej wchodzimy w istotną fazę tworzenia klubu.
Posiadamy juz zgodę ZG ZKwP.



Na tej podstawie możemy myśleć o wspólnej inicjatywie pod nazwą Klub.

Myśle, ze jest to dobry moment aby zacząć zastanawiać sie nad tym po co jest on nam potrzebny i jakie moze dać korzyści naszym psom.
Możemy zacząć zastanawiać się jakie powinny być jego założenia i co powinno być jego główną ideą no i w końcu jakie cele przewodnie w realizacji na przyszłość.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do konstruktywnej dyskusji na ten temat.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org