Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Žijeme s vlčákem...

Žijeme s vlčákem... Příběhy jako varování pro budoucí majitele ČSV... vše o povaze československých vlčáků

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-06-2008, 06:47   #1
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default Nespravedlnosti nemají konce !

Včera 16.6.2008 se do domku manželů Kdolských majitelů
feny FANTAZY SPOD DUMBIERA vloupali zloději.
Fenu Tesí, která hlídala usmrtili !

Kdolský během chvíle přišli nejen o část majetku, ale i o nejlepšího přítele!

Tesí byla nejen skvělá kamarádka, byla připravená na podzimní bonitaci.
Byla nenahraditelným potomkem velmi málo zastoupené krve z jediného vrhu po Cibě z Města Sadské - Argo z Hradní stráže - Amor z R.dvora
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Old 17-06-2008, 07:45   #2
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Ach jo....
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 18-06-2008, 14:27   #3
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Dobrý den,
opět se mi nedaří veřejně přispět do fora..
Informace o pejskovi zabitém lupiči je děsivá:-( Napadlo mne, jestli je takové jednání nějak postižitelné?
Samozřejmě, psovi to život nevrátí...ale myslím si, že pokud by pachatelé byli dopadeni a usvědčeni, konkrétně za toto chování-usmrcení psa, by měli být potrestáni.
Bohužel, když vidím, jak jsou "potrestáni" lidé, kteří stahují kočky za živa apod., obávám se, že ani v tomto případě se nic speciálního dít nebude:-/ Rozhodně by se s tím ale mělo něco dělat:-(
Jestli se Vám to podaří, dejte prosím příspěvek do fora..zajímalo by mě, co o tom míní ostatní.

Děkuji, Jana
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 08:14   #4
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Dobrý den,
že pokud by pachatelé byli dopadeni a usvědčeni, konkrétně za toto chování-usmrcení psa, by měli být potrestáni.
Bohužel, když vidím, jak jsou "potrestáni" lidé, kteří stahují kočky za živa apod., obávám se, že ani v tomto případě se nic speciálního dít nebude:-/ Rozhodně by se s tím ale mělo něco dělat:-(
Jestli se Vám to podaří, dejte prosím příspěvek do fora..zajímalo by mě, co o tom míní ostatní.

Děkuji, Jana
Souhlasím s Vámi
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 08:46   #5
Tyna
Junior Member
 
Tyna's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Location: Jihlava
Posts: 88
Send a message via Skype™ to Tyna
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Dobrý den,
opět se mi nedaří veřejně přispět do fora..
Informace o pejskovi zabitém lupiči je děsivá:-( Napadlo mne, jestli je takové jednání nějak postižitelné?
Samozřejmě, psovi to život nevrátí...ale myslím si, že pokud by pachatelé byli dopadeni a usvědčeni, konkrétně za toto chování-usmrcení psa, by měli být potrestáni.
Bohužel, když vidím, jak jsou "potrestáni" lidé, kteří stahují kočky za živa apod., obávám se, že ani v tomto případě se nic speciálního dít nebude:-/ Rozhodně by se s tím ale mělo něco dělat:-(
Jestli se Vám to podaří, dejte prosím příspěvek do fora..zajímalo by mě, co o tom míní ostatní.

Děkuji, Jana
Naprostý souhlas, nedovedu si představit, že přijdu domů a najdu tam tohle... čert vem věci, ale přijít o svojí smečku... raději o tom ani nepřemýšlet
__________________
Martina
Tyna jest offline   Reply With Quote
Old 19-06-2008, 09:15   #6
alexa
Junior Member
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 384
Default

Kdysi (je to už několik let) vyšel v PPČ článek, kde byl uveden výpočet hodnoty psa pro účely trestního stíhání, pokud někdo psa zabije, těžce zraní apod. Myslím že by si majitelé takový posudek měli nechat vypracovat. KCHČSV je připraven pro tyto účely vydat svoje vyjádření. Sice to majitelům jejich kamaráda nevrátí, jeho hodnota pro ně není popsatelná penězi, ale ať ten ha.zl co to udělal, pokud ho chytí, aspoň dostane co si zaslouží.

Karel
alexa jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org