Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Žijeme s vlčákem...

Žijeme s vlčákem... Příběhy jako varování pro budoucí majitele ČSV... vše o povaze československých vlčáků

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-12-2005, 12:52   #1
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default vzpomímám na svého vlčíčka-Ariela dar přírody

Zdravím všechny vlčáky....jsem tu nově a prohlížím si stránky,vzpomínám na svého hafulu-Ariela dar přírody, prohlížím si jeho fotografie,vložila jsem i jeho galerii-ale nevím,jestli se ty fotky uveřejní. Nemohu dohledat jeho nynějšího majitele, jestli ještě žije, jak a u koho.Prosím,pokud někdo víte, kde a jak žije ARIEL DAR PŘÍRODY-nar.15.12.92,,prosím,prosím,dejte mi vědět..tel: 721445125
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2005, 15:20   #2
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

Zdravíme.
Majitelem Ariela je Karel Hladík z Prahy. Pes stále žije a je mu čerstvých 13 let. Nežije však tak, jak bylo ANONYMNĚ KÝMSI SDĚLENO NA MOBIL PŮVODNÍ MAJITELCE.
Opět se potvrdilo, že pomluvy se stále šíří od těch "nejsprávnějších a nejmorálnějších",ovšem jejich zdroj informací by potřeboval upgrade.
Modří vědí o čem je řeč.
Všem normálně uvažujícím lidem a přátelům ČSV hodně úspěchů a pevné nervy do nového roku.
Eva Špreňarová a Karel Hladík
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2005, 17:25   #3
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

Ahoj, dalas ho pryč? proč?
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2005, 20:10   #4
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by rocco
Nežije však tak, jak bylo ANONYMNĚ KÝMSI SDĚLENO NA MOBIL PŮVODNÍ MAJITELCE.
Opět se potvrdilo, že pomluvy se stále šíří od těch "nejsprávnějších a nejmorálnějších",ovšem jejich zdroj informací by potřeboval upgrade.
Modří vědí o čem je řeč.
Vážená Evo, právě tu Ty šíříš jakési pomluvy. Prosím vysvětli. Jestliže někdo poslal anonymně nějakou SMS původní majitelce, jak Ty víš, kdo to udělal ? Mohla jsi to být i třeba Ty sama, ne ? Dlouho ses na našich stránkách neprojevila a zase přicházíš jen s pomluvami a útoky. Možná bude lepší, když se zase odmlčíš.
Ariela Dar přírody jsem já osobně viděl naposledy asi před 5 lety a to žil v kotci za areálem Zemědělské univerzity v Praze 6. Karel Hladík s ním moc mezi lidi nechodil, protože pes byl hodně "ostrý". Jak žije dnes nevím, protože s Karlem Hladíkem jsme se už poměrně dlouho neviděli.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 28-12-2005, 23:53   #5
rocco
REJPAL
 
rocco's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 226
Default

to Pavel - potrefená husa nejvíc kejhá, že ?
rocco jest offline   Reply With Quote
Old 30-12-2005, 11:58   #6
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default JANA-ARIEL-odpověd

Vidím, že jsem tu rozpoutala svým hledáním hafuly nějaké hádky...lidišky, nehádejte se.!!! S panem Karlem Hladíkem jsem již ve spojení, čekám na aktuální fotečky a doufám, že Agi své stáří dožije v pohodě ...kdybych měla možnost se dostat do Prahy, navštívila bych je, bohužel to není v mé moci a tak se spokojím s obrázkama..Jinak přeji všem páníkům a hafulům hodně zdraví, pevné nervy a vše nej,nej v r.2006
JANA
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Old 30-12-2005, 12:08   #7
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default POZDRAV JANA-ARIEL

Quote:
Originally Posted by Hanka
Ahoj, dalas ho pryč? proč?
Ahoj, dala jsem ho pryč před lety, z rodinných důvodů, měla jsem ještě dobrmana a na oba jsem neměla sílu, a nechtěla jsem, aby papírový pes byl nevyužitý v kotci...věřím, že svůj život si Ariel prožil naplno a že dožije i klidné stáří... díky za zprávu, zdravím-JANA
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 15:02   #8
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Ariel jezdí i na letní tábory. Doufáme , že ho zase v létě přivítáme v Jetřichovicích Nekvasilovi
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 02-01-2006, 16:45   #9
JANA-ARIEL
Junior Member
 
JANA-ARIEL's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Liberecko
Posts: 22
Default jana-ariel

Díky moc za zprávu....jsem vděčná za vše....nemůžu se vynadívat na fotky, které mám nyní od pana Karla.Agimu je 13 let, vypadá krásně....hodně zdraví v novém r. 2006 všem páníkům i pejsulákům....pa. JANA
JANA-ARIEL jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org