Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Cluby & nařízení

Cluby & nařízení Informace o klubech pro ČSV v jiných zemích, nařízení týkající se ČSV a omezení britského Kennel Clubu...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 08-10-2004, 14:12   #21
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel
A nemyslím, že řešením je své příspěvky mazat... Ale myslím, že to Tvou důvěryhodnost nijak neposiluje...
:o] důvěryhodnost osobních názorů? není to nesmysl? ..vrátil jsem je sem jen díky přesunu pod nové téma..

Quote:
Originally Posted by Pavel
Zatím jsem od Tebe, bohužel, nic {sz} nedostal (7.10.2004.19:30 hod.).
no, rozsypal se mi poc., tagze jsem byl offline.. teď když jsem to smazané vrátil, odpověď je v posledním z nich..

Quote:
Originally Posted by Pavel
Také doufám, že budou {kompletní výsledky}, protože jak jsem se ptal již hned po schůzi, byly výsledky docela jednoznačné a myslím, že budeš asi velmi překvapen.
o nic víc než Ty kdybys věděl jaxem hlasoval :o] ..kromě toho jsem sčítání hlasů viděl zblízka, ale moc jsem to nezkoumal..

Quote:
Originally Posted by Pavel
Bohužel nemáme právo publikovat jakékoliv dokumenty, zveřejňované na klubových stránkách, takže ani nejsou přeloženy do jiných jazyků. Takže v tomto případě musíš směřovat svou kritickou poznámku trochu jinam ...
to ano, ale "jste v tom" napůl. neposkytování informací není o nic záslužnější než jednostranné.. já mám bohužel jinou představu o důkazech, vyplývání a odvozování, z matematického hlediska ty vaše krátké přeložené citace oficiálních stanovisek nic neříkají, přesto na nich s klidem stavíte hypotézy, nebo spíš rovnou tvrzení.. když jsem ty články sám překládal, zjistil jsem jak velmi nejednoznačně jsou formulovány, takže závěry z nich prostě dělat nejdou.. tím myslím ani v češtině..


jo a taky bych měl jednu hrubku pro zpestření: v tooltipu tlačítka "www" u každého příspěvku je napsáno "Zobrazit autorovi WWW stránky" :o]

charlie
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 15:28   #22
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

Quote:
Originally Posted by Monika
Jen demagog může tak srozumitelný text rozebrat, roztrhat a provést rozbor " co tím chtěl básník říci....."
tak to mám taky jednu demagothickou poznámku: s úctou ke stáří a k autoritám by jsme byli ještě na stromech a už vůbec by tu nebyli ani čsv, ani mutary! tak kdo je tady vlastně "kozervativec" a kdo "liberál"??

a to o spasení zbloudilých oveček je v rozporu s tím, že má každý mluvit sám za sebe! základní pravidlo streetworkerů (sociálních pracovníků) je, že nemůžete a ani nesmíte zachraňovat někoho, kdo o to sám nestojí! klub přece není sekta, kastující na zdravá jádra a na ty zkažená..

ale za nepřítomnosti autora jaksi není o čem..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 15:55   #23
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Teda Charlie - ty ses fakt rozjel.Víš,že v reálu na to vůbec nevypadáš?
CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 16:23   #24
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

..vím! ;oE
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 08-10-2004, 20:05   #25
Neny
Junior Member
 
Neny's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Location: Mìlník
Posts: 21
Default

O co tady vůbec jde ? :-) :-)
Neny jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org