Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Vilkai, vilkšuniai ir šunvilkiai

Vilkai, vilkšuniai ir šunvilkiai Viskas, kas susiję su vilkais, vilkšuniais ir šunvilkiais.. Viskas apie CSV brolius: Saarloosus, Lupo Italiano... ir kitus vilko kraujo turinčius gyvūnus

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-09-2008, 20:02   #1
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default vilkai spaudoje

na ka, ziurim ka si kart turim...penktadienio lietuvos ryte - vilkai gyvuliazudziai....kadangi mano santykis su kompais - kaip karaliaus su keptuve, todel viskas ka galiu pasiulyti yra:
http://www.biteplius.lt/lt/2club.clu....-=(1294231114
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2008, 08:38   #2
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Kadangi turiu popierini Lryto varianta ir skaiciau si straipsni mane priverte viena pastraipa suabejoti: ar tikrai vilkai tiesiog papjove 7 gyvulius ir paliko, t.y. toesopg buvo mokslas medzioti?? Pasiskaicius apie vilku psichologija kazko nesupratusi likau

Quote:
Originally Posted by auuuu View Post
na ka, ziurim ka si kart turim...penktadienio lietuvos ryte - vilkai gyvuliazudziai....kadangi mano santykis su kompais - kaip karaliaus su keptuve, todel viskas ka galiu pasiulyti yra:
http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/161.646353.347..-=(1294231114
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2008, 15:45   #3
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Taigi kasmet pasirodo tokie pranešimai, bet ar tai tikrai vilkai taip ir lieka neaišku...
vike jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2008, 16:29   #4
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by giedrë View Post
Kadangi turiu popierini Lryto varianta ir skaiciau si straipsni mane priverte viena pastraipa suabejoti: ar tikrai vilkai tiesiog papjove 7 gyvulius ir paliko, t.y. toesopg buvo mokslas medzioti?? Pasiskaicius apie vilku psichologija kazko nesupratusi likau
reikti atlikti daug ir ivairiu tyrimu....man labai noris ten nuvaziuoti ir viska savo akim pamatyti....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 07-09-2008, 18:59   #5
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Kąąąą tu ten nori pamatyti, tirti būtent? Rašo, kad Pagėgių savivaldybėj siaučia vilkai, nu nu.. mano darbas gi ten, įtariu, kad girdėtųsi naktimis vilkų, vilkiukų kaukimas, o ir esu įsitikinusi, kad darbininkai (visi iš aplinkinių kaimų) papasakotų jei jau ten siautėtų vilkai.. ale to kažkaip nėr..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2008, 10:14   #6
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Kąąąą tu ten nori pamatyti, tirti būtent? Rašo, kad Pagėgių savivaldybėj siaučia vilkai, nu nu.. mano darbas gi ten, įtariu, kad girdėtųsi naktimis vilkų, vilkiukų kaukimas, o ir esu įsitikinusi, kad darbininkai (visi iš aplinkinių kaimų) papasakotų jei jau ten siautėtų vilkai.. ale to kažkaip nėr..
pamatyti kaip ten tie zverys puola tas ukininku bandas..(jei sirdis atlaikytu..)..tik kazin ar nors vienas ukininkas pasirasytu tam....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2008, 17:11   #7
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Keista tu, Auuu, tipo manai atvažiuotum vieną dieną, ir iškart imtum ir pamatytum, kaip vilkai pjauna avis..
vike jest offline   Reply With Quote
Old 08-09-2008, 17:22   #8
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Keista tu, Auuu, tipo manai atvažiuotum vieną dieną, ir iškart imtum ir pamatytum, kaip vilkai pjauna avis..
tu net nezinai mano keistumu....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 09-09-2008, 14:35   #9
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Jaja, vilkus - naikint, paukščius naikint... http://www.delfi.lt/news/daily/scien...hp?id=18477176

Kas sekantis?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 10-09-2008, 12:06   #10
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default


Cia kaip siaubo filmuose pauksciai zudykai, vilkai zudykaiOi negaliu juokinga viskas labai.Man rodos zmones pradeda bijot ir naikint ta kas maziausiai sukelia zmonijai gresmia
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 12-09-2008, 17:49   #11
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Jaja, vilkus - naikint, paukščius naikint... http://www.delfi.lt/news/daily/scien...hp?id=18477176

Kas sekantis?
"absoliutus blogis 3"..
belieka laukti, kol avys avis prades zudyt....arba jautukus....butu dar viena filmo ekranizacija....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 13-09-2008, 08:10   #12
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Man mieliau butu jai gyvunai ne gyvunus zudytu o seimo narius ir ta visa virs galvos sedinti absurda
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 14:34   #13
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

oi Laura, zinai kaip tikrinami tokie pasisakymai paskutiniu metu...)) as tai dabar bandau suskaiciuoti kiek Lietuvoje gyvena kaciu, sunu ir arkliu...Vilku tai zinau kiek)) - juos kaz kaip pas mus moka tiksliai suskaiciuoti...vat rashau pranesima viena apie naminius gyvunus Lietuvoje ir ju gyvenimo ypatumus... gal kas zino koki skaiciu kas liecia sunis??? cia man reiktu kita tema kurti - bet nesigavo
natali jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 15:09   #14
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by natali View Post
oi Laura, zinai kaip tikrinami tokie pasisakymai paskutiniu metu...)) as tai dabar bandau suskaiciuoti kiek Lietuvoje gyvena kaciu, sunu ir arkliu...Vilku tai zinau kiek)) - juos kaz kaip pas mus moka tiksliai suskaiciuoti...vat rashau pranesima viena apie naminius gyvunus Lietuvoje ir ju gyvenimo ypatumus... gal kas zino koki skaiciu kas liecia sunis??? cia man reiktu kita tema kurti - bet nesigavo
Dėk šunų ir kačių gali bandyti kreiptis į gyvūnų registracijos centrą, ten, žinoma, tiksliai pasakys tik REGISTRUOTŲ gyvūnų skaičių (na, prisipažinkim, kiek mūsų užsiregistravę? ), tačiau jie turi ir apytikslius skaičius, kiek tų gyvūnų yra iš tikrųjų.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-2009, 15:23   #15
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Dekui labai Vaiva, http://registracija.lt/ - kam idomu, ten viskas lenteleje pasirodo surasyta...idomi lentele, ypac kai kurios skiltys
natali jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org