View Single Post
Old 27-02-2013, 20:44   #18
Gregor
Junior Member
 
Gregor's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: Kraków
Posts: 159
Send Message via Gadu Gadu to Gregor
Default

No ale czy można z tego powodu piętnować inne psy? Ja rozumiem, jak ktoś nie chce współpracować, gdy coś ukrywa, gdy nie chce psa poddać badaniu temu czy innemu. Ale nie można piętnować psów tylko dlatego, że ktoś tam kiedyś dał ciała w miotach, które z innymi psami nie mają nic wspólnego.
Tatuujmy dzieciom na czole w przedszkolu AA bo pradziadek był alkoholikiem.
Te działania być może miałyby sens jakby dotyczyły konkretnych przypadków, a tak sugeruje się wszem i wobec, że coś z psem może być nie w porządku. To nie jest fair. Że o innych aspektach nie wspomnę. Zwłaszcza, że te działania nie do końca są konsekwetne.
Ja bardzo proszę o usunięcie tych dodatkowych znaczków u Zack'a i u Gisa, jakże przecież utytułowanego psa.
Możesz mnie wywalić z wolfdoga czy z czego tam jeszcze się da, możesz o mnie powiedzieć co tylko chcesz ale proszę nie czepiać się mojego psa bez powodu.
Powtórzę po raz kolejny, Zack jest do dyspozycji do wszelakich badań jakie tylko będą potrzebne czy to w Polsce, Słowacji czy na Zanzibarze.
Ja niczego nie ukrywam, nikogo i niczego się nie boję, ale nie zgadzam się na jakiekolwiek działania godzące w dobre imię Zack'a.
Nie jestem żadną konkurencją tutaj dla nikogo.
__________________
Zack. My name is Zack.
Gregor jest offline   Reply With Quote