View Single Post
Old 12-11-2012, 19:27   #473
Lupusek
Junior Member
 
Lupusek's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Masuria
Posts: 488
Send a message via Skype™ to Lupusek
Default

Quote:
Originally Posted by avgrunn View Post
To czego sie nauczylam, to ze lepiej bombardowac admina mailami niz pisac na forum. Takze lepiej zebys do niego maila naskrobal, dolaczyl do tego skan rodowodu i podkreslil ze psiak nie ma jeszcze HD wpisane a jest na rodowodzie i ze nie ma ze jest psem hodowlanym choc ma wpis do rodowodu ze jest pies reproduktor. Ja np dla swietego spokoju pisalam wszystko po angielsku, choc nie wiem kim jest admin, ale jak pisze na wszystkich forach to raczej w tym jezyku. Ale to moj sposob by sie doprosic o pewne rzeczy

W takim razie poproszę o adres e-mail admina, bo ja od kilku miesięcy nie mogę się doczekać aktualizacji, mimo wielokrotnie ponawianych próśb via WD.
W odpowiedzi na Twój wcześniejszy post - owszem, informacja o Waszym planowanym miocie się pojawiła, ale miot Cayo x Geryon zgłaszam chyba od sierpnia i echo... Tak więc nie zgodzę się, że była jakaś aktualizacja danych, bo jeśli tak, to wybiórcza...
Jeśli ktoś wie, na jakiej zasadzie można dodać aktualne informacje do bazy WD, to proszę o informację. Próbowałam wysyłając informacje przez formularz WD. Może znacie jakieś inne, skuteczniejsze sposoby?
__________________
Lupusek jest offline   Reply With Quote