Thread: Obedience
View Single Post
Old 10-03-2011, 14:03   #3
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Suhlasim, na jednej strane uzasne dosiahnut takyto vykon, na druhej strane viem, ze hoci by mi lichotilo keby moj pes takto posluchal, tak dam radsej prednost tomu co neposlucha lebo ma vlastnu hlavu, a sprava sa prirodzenejsie. Nic proti takymto psom - su velmi zlati, ale ked na to kukam tak mi pridu totalne vymleti (ze nevedia co robit tak su blazeni ze panecek vymysli za nich, alebo tak zavisli na odmene ze takto dokazu makat). Mozno sa mylim a je to len dojem ktorym posobia.

jerabekj - Frei si vie podobne rychlo lahnut (nie s hlavou na zemi), tak sa hodi o zem, az to zaduni a niekedy staci ze idem dat prikaz, ovsem je to tym, ze v ruke drzim nejaky fajny zvanec - napriklad odrezky z diviaka alebo inej diviny, to na mna len kuka ze preboha rychlo nieco prikaz, lebo sa vyslinim z podoby... Pripadne sa snazi odcvicit dopredu co mysli ze by som mohla prikazat ;o), takze ked ten prikaz padne tak je uz naozaj nazhavena ho spravit, pripadne ho uz aj zacala robit ak sme sa nahodou trafili ;o)
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote