View Single Post
Old 02-08-2009, 13:27   #10
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
OT. Przepraszam liudzi, ktorym smutno takie posty czytac, ale ja OFICIALNE mowie ze nie bede odpowiedziec ani NA jeden post, ktorego napisze Wilczakrew.
Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
BAN osobisty.

Wiesz wcale mnie to nie dziwi bo i nie mac co odpowiedzieć. No chyba, ze arogancją.
Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Jasne on teras ma wolne rece zeby mnie prowokowac, ale to nie uda sie jemu.
Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
..........................

Daiva, a czy ja je kiedyś miałem przez kogoś związane. Jeśli przestaniesz pisać bzdury i dorabiać sobie teorię do wszystkiego, to i ja przestanę się tego co piszesz czepiać.

[quote=wolfin;228034]ooo SPAM idzie
znowu "ekspert", ktory nawet tego w realu nie widzial, gada.
W ilu sprawach występujesz jako ekspert nie mając o tym bladego pojęcia. Jak wymądrzasz się i pouczasz innych nie będąc samej w porządku.
Nie zapominaj Daiva o jednym, to, ze w określony sposób doszłaś do czegoś i znalazłaś się na szczycie nie jest faktem, ze tam już pozostaniesz. Te same osoby dzięki którym tam się znalazłaś mogą bardzo szybko cię ściągnąć w dół bo nie zrobiłaś tego sama ale dzięki komuś. Zauważ, ze od tych osób zaczynasz się odwracać bo uważasz, ze jesteś lepsza. Tak nie jest bo nie ma ludzi lepszych i gorszych. Jeszcze dam Ci jedną radę na przyszłość i nie przyznawaj się ludziom, ze oceniasz wilczaki na podstawie nieoficjalnego standardu bo tego oficjalnego nawet nie czytałaś. Znajdź swój własny styl, nie zmieniaj zdania w zależności od tego skąd wieje i wtedy będziesz miała większy szacunek.
Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Greg, idzi do swoich zabawek, niegraj tego czym niejestes ok
Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
..........................

To jest to co najlepiej potrafisz.
Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
Dziekuje za zrozumialosc

Ja Cię Daiva rozumiem i było by mi szkoda jak byś potem płakała .
wilczakrew jest offline   Reply With Quote