Thread: Změna?
View Single Post
Old 14-11-2011, 14:10   #88
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Pavel View Post
Hanko, já to vysvětlit skutečně nemohu a nedovedu. Ale ujišťuji Tě, že schválně to zcela jistě není. Takových chovatelů je tam více a věřím, že kdyby u mne nebylo, že jsem neaktivní chovatel, bylo by to tam možná i u mne. Nemám omluvu, nemám vysvětlení, je možné pouze psát na email [email protected] a tam to urgovat. A počkat na spuštění finální verze databáze.
Ještě než došlo k údajnému útoku na databázi je u mé feny uvedeno 18 fotek zcela jiné feny (její sestry z vrhu) a na těchto fotkách je uvedeno jméno dotyčné feny. Vzhledem k tomu, že tato vyfocená fenka je již po smrti, připadá mi to celkem morbidní. Nikdy jsem žádné fotky na wolfdog neposílala, ani o jejich zveřejnění nežádala. Ale když už jste se svou soukromou databází tak aktivní, tak tam aspoň dávejte fotky správné. Btw. docela by mě zajímalo, jak je to s autorskými právy k těmto fotkám. A než se pořád vymlouvat na polské adminy, možná by stálo za to, proč není možné vytvořit databázi a forum na klubových stránkách. Oficiální. Aby se chovatelé a zájemci nemuseli doprošovat soukromého serveru o info.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote