View Single Post
Old 20-04-2012, 11:46   #13
Anetqua
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 3
Default

Quote:
Originally Posted by Romana View Post
nakonec jsem počítala a říkala si, že z Drážďan to není taková dálka, že na tu druhou bysme to stihli, ale když jde Arwen, tak Nessinu nepustím, pořád mi jí pere a Nessina se jí prostě nepostaví i když už je větší... Aspoň to můžu přestat řešit, ale mrzí mě to, protože ČSV jsem do toho seznamu dopsala já a taky jsem to tak trochu odstartovala, počítala jsem se srazem v sobotu, protože tak byl i minulý, no nedá se nic dělat, budu muset fotky oželet (protože platit za ně mimo fotosraz to co chce Aneta, mi přijde moc drahý)...

Tak si to užijte a kdyžtak jí zkuste přemluvit ještě na další sraz ČSV
Dobrý den,

na fan stránkách se přihlásilo na focení čsv cca 70 lidí.. Všichni víte, jaké jsou čsv povahově. Jak si myslíte, že by takové fotografování mělo probíhat? S náhubky a na vodítkách? To bychom toho asi moc nenafotili Proto jsem psala, že na sraz by měli jít opravdu NEKONFLIKTNÍ jedinci (Co jse četla, že jedna fena druhou rve nepovažuji za nekonfliktnost). Bohužel nemohu dělat srazík pro každého zvlášť. A k ceně za fotografování, Romano, opravdu jste mě pobavila, že jsem drahá Jsem jedna z nejlevnějších fotografů u nás, ale Váš názor respektuji Kdo dorazí, tak se budu těšit.
Anetqua jest offline   Reply With Quote