Thread: Maisto vagystes
View Single Post
Old 12-01-2007, 16:01   #5
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Vaidžiui kliuvo toks vienas skrydis nuo jos.. Ir kaip galėjo nekliūti Jugi mano vaikas galvojo jam išeis tyliai, kol visi kambary, virtuvėje nuknisti širdeles nuo stalo, pavyko, bet garsiai Dabar, kai nežiūriu lipa. Kai žiūriu, galiu mėsą būt ant stalo pasidėjus, jis šalia stovi, ir neima, nebent pajaučia, kad pavyks didvyriui, tada mėgina imt, bet šiaip nebe. Kai valgau dažniausia, pas mus tokios aukštos kėdės, susikrauna savo priekines lepšes ant jų, pusę kūno pasideda ant kėdės, ir tipo draugiškai sėdim kartu, atrodo iš tiesų labai gražiai dar dažnai būna, kai kas ant stalo, ir jam labai jau knieti pasižiūrėti kas ten toj lėkštėj tai ateina pas mane pasimyluoti, jugi jis labai geras ir tik taip suka galvą suka link lėkštės kol jau nosis joje beveik.. Anksčiau tai griebdavo viską naglai, iš keptuvės kepamą mėsą, ir t.t. dabar kažkaip kuo toliau, tuo geriau, nors namie nebuvo skraidinamas (Daiva mane nudauš ) , tiesiog visad nustumiamas, kelis kartus staigiai parguldytas ant žemės.
Oi vos nepamiršau paminėti, kad kai ateina svečių, ir kai jie valgo, jei aš kur nueinu, šakės jei enmokės elgtis su šunimi, tai liks nevalgę, bo mažasis šeimininkas kuo puikiausiai prispaus svečius prie sienos ir atims viską ką ras
Svečių visada laukiam, neišsigąskit
vike jest offline   Reply With Quote