View Single Post
Old 10-03-2011, 17:54   #1
Z LASÓW LOTHLORIEN
Junior Member
 
Z LASÓW LOTHLORIEN's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Location: Lublin
Posts: 298
Default Obroże, smycze i co tylko ;)

Postanowiłam wziąć się w garść i założyć temacik. Już od 2 lat produkuję rzeczy dla zwierząt, wcześniej były to kantary i uwiązy dla koni, z czasem asortyment rozwinął się na nylonowe ogłowia rajdowe, czapraki i inne wyroby. Obecnie siedzę w asortymencie dla psów i kotów.

Wszystkie szyte przeze mnie rzeczy stworzone są z dbałością o szczegóły - solidne wykończenie, szycie RĘCZNE żyłką, która jak wiadomo jest dużo silniejsza od standardowych nici, mocne i eleganckie okucia stalowe. Taśmy jakie dobieram są z wysokogatunkowego nylonu o gęstym lub średnim splocie (w zależności od preferencji klienta). Szyję na miarę.

Smycze dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów (to co jest dostępne w magazynie) mogę postarać się o różne wzory. Jeżeli chodzi o typ, to również według uznania klienta - zwykłe smycze; smycze regulowane; łączone w pasie; łączniki na dwa psy itp. Obroże na klamrę z regulacją, zaciskowe lub pół zaciskowe (z łańcuszkiem lub nylon-nylon).

Poniższe zdjęcia prezentują kilka przykładów. W czasie miesiąca (przy dobrych lotach) powstanie stronka internetowa

Cena kompletu na wilczaka- smycz+obroża wahać się będzie w granicy 30-35zł, zależy od typu, rodzaju, dostępności. Jeśli jakieś bardzo nietypowe wymagania to wiadomo inna.



















Prosze wybaczyć kiepską jakość zdjeć
__________________
Pierwszy cios musi być mocny... zaoszczędzi ci to wielu następnych.


Last edited by Z LASÓW LOTHLORIEN; 10-03-2011 at 18:11.
Z LASÓW LOTHLORIEN jest offline   Reply With Quote