View Single Post
Old 04-07-2010, 12:13   #1
pieskun
Junior Member
 
pieskun's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 15
Default Licencja na wilczaka !? :-)

W zasadzie powinienem napisać to i w sportach i wystawach ... ale zdecydowałem że powinno być w klubie .... a zatem

znalazłem w sieci .....

UWAGA MASZERZY – CZŁONKOWIE ZWIĄZKU KYNOLOGICZNEGO W POLSCE!

W ramach Głównej Komisji Szkolenia Psów Związek Kynologiczny powołał Podkomisję ds. Psich Zaprzęgów w składzie: Małgorzata Szmurło - Przewodnicząca, Ewa Stolarska i Jacek Nowak. Podkomisja opracowała zasady przyznawania licencji psom północnych ras zaprzęgowych (siberian husky, alaskan malamute, samoyed, pies grenlandzki), zasady uczestnictwa psów licencjonowanych w wystawach psów w klasie użytkowej.
Liczymy na to, iż te zmiany wejdą w życie wkrótce po czerwcowym zebraniu plenarnym Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce. Licencję będą mogły uzyskać psy, które zaliczą 2 biegi licencyjne (dwuetapowe) – w tym roku będą one organizowane przez Oddział w Chojnicach wspólnie z organizatorami zawodów Pucharu Polski w Minikowie (2-3.X.) i w Zakroczymiu (13-14.XI.).


2010-05-03 Małgorzata Szmurło, Przewodnicząca Podkomisji dshttp://www.mushing.pl/index.php?show...swietlany=home

.... właśnie dlatego klub... uważam żę wilczaki spokojnie mogłyby robić użytkowość w canicrossie, skijoringu...., może zaprzęg podarujemy sobie.

NIe wiem jakie są wyniki tego zabrania plenarnego... ale pewnie przeszło ja jak nie to zajakiś czas przejdzie.


Pozdr i miejmy to na uwadze :-)
pieskun jest offline   Reply With Quote