View Single Post
Old 02-08-2012, 22:05   #70
Puchatek
Senior Member
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 1,330
Default

Margo, to może by tak napisać donos do Czechów, Słowaków, FCI, polskiego ZK i np........ Ghany /do nich tak "dla jaj", chociaż kto wie.... może są żywo zainteresowani rasą..../ o akcji w Osiecznej?
Mamy sezon ogórkowy, to byłoby czym czas zająć..... taką nową odmianą kulturalnej pure-nonsense poezji.....
Quote:
Originally Posted by z Peronówki View Post
"Jakosc" i "sensownosc" bonitacji mozna okreslic na podstawie komisji bonitacyjnej
Tej komisji?
http://www.csvfoto.eu/galeriawilczak...bum=176&pos=23
Zdeprecjonuje się wszystkich, którzy mieli cokolwiek wspólnego z Późną i jak Wenus z piany wyłoni nam się najznamienitszy w rasie....

...

Czekam, kiedy Grześ napisze do litewskiego ZK o odebranie uprawnień Daivie i komisyjne zarekwirowanie Jej psów.... Jest to oczywiście idiotyzm, ale prawidłowość by była......
Ciekawe jak ożywią się orbitki gdy będzie u mnie nowy mieszkaniec.... prosto z lasu.....
Margo, Ty też byś sobie coś kupiła.... jakbyś poszła w kierunku wymarłego odtwarzanego psa tasmańskiego /oczywiście by robić tasmo-mutary/, to Grześ by kupił..... tygrysa szablastozębnego?
...
Dla mnie temat jest zamknięty.... znudził mnie.... zero dreszczyka emocji....
Poczekam na kolejnego "fachowego" kopa w kierunku wolfdogowej GI /w różnych konfiguracjach/..... może by tak zrobić konkurs na najfajniejszy "kwiatek"?.....
Puchatek jest offline   Reply With Quote