View Single Post
Old 15-06-2012, 08:58   #63
trunksia
Junior Member
 
trunksia's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Pszczyna
Posts: 163
Default

Obiecywałam sobie, że nie będę już wchodzić w utarczki słowne z kolejnymi "jedynymi sprawiedliwymi". No ale nie strzimałam...

Quote:
Originally Posted by pawmagdul View Post
i wszystkim jeszcze raz powtórzę .... Kurt jest WYJĄTKOWO zsocjalizowany i świetnie się czuje tak w towarzystwie psów jak i ludzi ))
A to jest jakaś skala socjalizacji?
- źle zsocjalilzowany
-dobrze zsocjalizowany
-bardzo dobrze zsocjalizowany
-wyjatkowo zsocjalizowany
-wyrąbanie w kosmos zsocjalizowany

I na jakiej podstawie się psa kwalifikuje do tej skali? Jakieś testy? punktacja?

I nie zapomnijmy (każdy z nas, bez wyjątku!) zacząć dnia od pozdrowienia, modlitwy i przypomnienia słowami:

Quote:
Originally Posted by pawmagdul View Post
ale ja powtarzam po raz któryś, że Kurt nie jest lękliwy !!!! .... jest jak na wilczaka w górnej normie zachowań socjalnych ))
I tu pojawia się znów tajemnicza skala norm zachowań (dla przypomnienia- jakby kto zapomniał- Kurt znajduje się w jej górnej części).

Quote:
Originally Posted by pawmagdul View Post
makota: oczywiście masz rację .... pewnie trudno nabyć szczenię wilczaka które w hodowli miało sensowne warunki rozwoju .... zwłaszcza jak ktoś ma w hodowli 13 psów w kojcach ....
A to może szanowny pan wymieni te hodowle? I czy je szanowny pan kaznodzieja odwiedzał podczas poszukiwania szczeniaka?

PS.

Tak, pamiętamy- Kurt nie jest lękliwy!

Last edited by Witek; 15-06-2012 at 09:03.
trunksia jest offline   Reply With Quote