View Single Post
Old 03-05-2010, 08:17   #25
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Janiz View Post
My také zkoušeli různé spotony a různé obojky. Spotony se nám neosvědčily(klíšťata byly i tak a zapomínali jsme včas obstarat novej) a navíc na dva psi už je to trochu drahé. Po Bolfo obojku byla Lara nějaká smutná a když 2. den začala zvracet sundala jsem ho a byla v pohodě, nic jiného po ruce nebylo tak ho cca po týdnu dostala zpět s tím že to byla shoda okolností a když se to opakovalo, letěl z domu.
Loni jsem byla nadšená z obojku Killtix, žádný zakouslý klíšťata! A ani hravý štěně jí ho nesundalo. Tak mám letos na každou holku, snášej je výborně, ještě je nezničili, už je maj cca měsíc nebo měsíc a půl, ale!! letos funguje podstatně hůř!! Mají klíšťata i tak a to i zakouslý a navíc, klidně si vegetěj, takže něco je špatně a to jsem už obojek zkoušela i omýt, jak doporučujou.
..ale ty Kiltix obojky asi smrdí, ne? Jako malá měla Sofa snad 3 (už nevím značku), a všechny 3ztratila. Krom toho mi dost smrděly a měla jsem na ně alergickou reakci. Ty spoty nám taky moc nezabrali, hlavně poměr cena/délka účinnosti..+ pamatovat na včasné zakoupení nových:-/
yzengrin jest offline   Reply With Quote