View Single Post
Old 21-08-2004, 09:51   #10
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Milý Šediváku (nebo lépe řečeno Šedivačko )

Quote:
Originally Posted by sedivak
Sice to k tématu nepatří ale když už jsem to nakousla:
To,že M.výše uvedené navrhovala je pravda a bylo to rozumné.
Tady máš zjevně špatné informace. To, že by měl z každého vrhu zůstat v ČR alespoň jeden pes a jedna fena nenavrhovala M. ale to je platné rozhodnutí konference již mnoho let (teď právě nemám chuť ani čas hledat, kdy přesně to bylo, ale pokud chceš, můžu to najít). Nenavrhla to tenkrát M. ale tehdejší hlavní poradce chovu J. Jedlička.

Quote:
Originally Posted by sedivak
To,že toto nebylo akceptováno z řad chovatelů a následně to u vrhu L nedodržela ani ona je věc druhá.
Ano, máš pravdu, je to rozhodnutí poměrně bezzubé a nebere ho vážně snad nikdo. Ale především poradci chovu a členové vedení Klubu by asi měli jít příkladem. Alespoň si to tak myslím.

Quote:
Originally Posted by sedivak
Mluvila jsem s ní o tom a více méně mi vysvětlila proč to udělala.
Musím Tě ujistit, že každý, kdo tento princip nedodržel má pro to vysvětlení. Ale vysvětlení není argumentem pro nedodržování rozhodnutí nejvyššího orgánu Klubu.

Quote:
Originally Posted by sedivak
Ke kauze Pavel versus Monika se fakt nechci vracet a proto to nebudu dále rozpitvávat.
Ne, to skutečně nemá smysl. Ani jsem to nechtěl. Ty jsi nakousla případ M. Věnujme se tedy v tomto fóru opět zpátky tématu, který je v jeho názvu
Pavel jest offline   Reply With Quote