View Single Post
Old 27-09-2011, 14:23   #37
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Ještě jedna konkrétní možnost: mám dva šéfy a jeden jezdil pravidelně každý rok na 14 dní na dovolenou k moři. Měl barák a k tomu 2 leonbergery (psa a fenu) a několik koček. Po dobu co byl na dovolený se druhej šéf k němu nastěhoval a hlídal barák a krmil a venčil zvířenu. Proč by se strejda (nebo kamarád) nemohl nastěhovat k vám na tu dobu co budete v nemocnici? Někdo komu věříte? Já jsem tohle řešil podobně když jsem měl dovolenou já ... kamarád bydlel 14 dní u mne a bylo to mnohem lepší, než když byl pes rok předtím v hotelu pro psy (což je sice drahý, ale na 14 dní byste to snad zvládli). Pravda, byl to dobrý kamarád, protože to vyžaduje slevit ze svých zvyků a pohodlí svého domova.
Mimochodem, podle toho co píšeš má jít přítel na dopředu plánovanou operaci ... nevim samozřejmě co mu je, ale nemohl by tu operaci posunout aspoň po dobu co budeš v nemocnici?
Uvědom si jednu věc ... tyhle potíže budou trvat několik měsíců nebo max rok a když to zvládnete, tak s váma Drummík bude ještě dalších třeba 8-10 let a to určitě stojí zato, najít řešení i kdybyste si na to hlídání měli vzít půjčku.
jerabekj jest offline