View Single Post
Old 13-02-2008, 13:17   #202
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Na va uzvakar buvom aikstutei ir Hako lb jau keistai elgesi bent jau man.Anksciau jis pribegdavo prie sunu ir dziaugdavosi ir juos laizydavo o si 7dieni grazuolis mano pradejo aikstutei kazkokias vaikiskas riauses.Pradejo haskiuka uz siknos tampyt ir kazkaip nebedraugyskai,nors haskis buvo uz hako pakankamai vyresnis ir pagal ankstini elgesi Hako garbyndavo visus o cia jau kazkokie pykciai.
Tai mazdaug paaiskinau kokia situacija nors sunku zodzius sudeliot tai va ar tai gali reikst kad jis db man su patinais taip elgsis kol vienas koks dydzkis jam i kaili neduos?Nes aikstutei kai pakramte subiniuka haskiuko, Hako lakste visas pasisiauses ir kazkaip man pasirode ar kas ten buvo nzn atrode kad pasistebes laksto su aukstai uzkelta uodega...
Cia jis parode kad duominuoja ar kas cia pas ji per elgesys?
Pas mus nepamenu kada tai prasidėjo, bet dabar yra labai mažai patinų, su kuriais Vaidis gali būt kartu. Ir tai, kad vienas kažkas jam duos galvon, tai nepadės, maniškis, bijo Harkos, o tuo pačiu ir Gierkos paniškai, gauna galvon, bet kas iš to? Jų nėra ir jis toliau eina dūhint kitų šunų, muštis. Paskutiniu metu tai išvis iš labai toli pamato šunį, net nepažįstamą, o jau visas iškart pasišiaušia, niurzga sau panosėj
vike jest offline   Reply With Quote