Thread: Wnętrostwo
View Single Post
Old 24-02-2010, 14:44   #35
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by AngelsDream View Post
Nadmienię jeszcze, że ja i Michał jesteśmy odrębnymi osobami i nasze zdanie może się w niektórych tematach diametralnie różnić, bo za moment się dowiem, że robimy zmasowany atak na hodowców. Oo"
Oczywiscie - wnetry byly w liniach przodkow kazdej polskiej hodowli. Bo wnetry sie trafialy, trafiaja i beda trafiac... Czasem bylo ich nawet sporo - bo trafialy sie wrecz w kazdym miocie... Zapytaj swoich informatorow,bo to ich dotyczy - jak sa szczerzy i nie chca nic ukrywac to sie dowiesz o co chodzi...

Quote:
Originally Posted by AngelsDream View Post
Ale nie o to chodzi. Uważam, że rozmnażanie psów z linii, w których pojawiło się wnętrostwo jest ryzykowane i moralnie wątpliwe. To, co ja bym zrobiła, nie jest istotne, ponieważ wykonałam swoją część zadania i zabałam o swojego psa, a także wprost napisałam o wszystkim. Cenię linię Dony jak żadną inną - nie bez powodu uparłam się na ten miot i żaden inny, chociaż wtedy były dostępne szczeniaki nie tylko z Galicyjskiego Wilka, ale nie jestem zaślepiona. Genetyka to nie wyliczanka. Wystarczy poczekać na szczeniaki po szczeniakach Alpestre
I co? Jak beda normalnie to linia bedzie juz OK? Wtedy nie trzeba jej likwidowac? Sorry, ale przeczysz sama sobie, bo dopiero co odlozylas na bok logike i nakazalas likwidacje wszystkich linii, gdzie pojawil sie choc jeden wnetr....

Krotko mowiac: mieszasz...

Quote:
Originally Posted by AngelsDream View Post
Tak, to poproszę listę wszystkich szczeniaków - wnętrów z Twojej hodowli. Skoro taka jesteś szczera i nieskazitelna, możesz dać przykład. Pouczyć ciemnogród i maluczkich.
Zartujesz - kazdy kto sie tym interesowal to wie - zna kazdego psa. A nie mam zamiaru podac Tobie ani jednego imienia, abys miala szanse zyczyc im jak najgorzej, aby "dla dobra rasy natura i los zrobily swoje". Ani Magda, ani ich wlasciciele na wysluchiwanie takich tekstow nie zasluzyli...

A ciemnogrod - ciemnogrod sam sobie cos wymysli... Wymyslil 60% chorych psow, usmiercil troche moich, wiec i tu sobie poradzi....

Quote:
Originally Posted by AngelsDream View Post
Pytanie brzmi: czy u innych szczeniąt Issara lub jego rodzeństwa pojawiło się wnętrostwo? Bo Dony już nie sprawdzimy, ale jeszcze można zerkać na jej rodzeństwo zawsze. Zerkać i wyciągać wnioski.
A znasz CHOC JEDNA linie, gdzie nie pojawial sie ZADEN wnetr?

Quote:
Originally Posted by AngelsDream View Post
o resztę zadbało życie.
SLUCHAM?!?!? TO ZART?!?!?!
Cieszysz sie, ze Beau i Blitz mialy wypadek? Ze nie zyja? Ze nie bedzie "zagrozenia, ze przeniosa wadliwe geny"... Wybacz, ale mnie zmrozilo... Widzialam radosc pewnych osob za kazdym razem ja umiera pies konkurencji. Teraz widze, ze to sie udziela...
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP
z Peronówki jest offline