View Single Post
Old 02-03-2009, 22:04   #38
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Quote:
Originally Posted by marchencki View Post
Jak K-Lee idzie w agility i frisbee? Jej postawa zadaje kłam twierdzeniu o tym, że wilczak marnie się nadaje do sportów?
Owszem Jej ukochanym zajęciem jest frisbee, gdyby mogła to spałaby z frisbee, jadła z frisbee i nie rozstawała się z nim. Potrafi biegać za talerzami 2 godziny i wciąż nie ma dość

Agility dopiero zaczynamy i tak w sumie bardziej z ciekawości, ale jest nieźle Umiemy już pokonać palisadę, choć jeszcze nie na pełnym pędzie, ale to dopiero 2 dzień ćwiczenia palisady Tunel się baaaardzo podoba i skaczemy przez hopki w różnych kombinacjach... Musimy ostro pracować nad komendą naprzód, ale chęci ma dziewczyna wspaniałe i potrafi naprawdę szybko przebiec taki krótki fragment hopka + tunel

Poza tym nie sądziłam, że gdy przyjdzie nasza kolej, spuszczę sucz ze smyczy, to ona będzie się wpatrywać we mnie jak border i czekać co tym razem zrobimy Myślałam, że zacznie zwiewać i zaczepiać do zabawy inne psy, ale bardzo miło mnie zaskoczyła

Nagrodą natomiast nie jest zabawka, zdarza się, że jest nią smaczek... ale ukochaną nagrodą jest... mój rękaw...
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote