View Single Post
Old 08-02-2011, 15:03   #20
AisteM
Junior Member
 
Join Date: Feb 2011
Location: Vilnius
Posts: 38
Send a message via Skype™ to AisteM
Default

Daiva, su nukirmelinimu kaip ir viskas tvarkoje - atvažiavus iškart skambinom veterinarei ir ji susakė kaip ką padaryt, tad šios problemos kaip ir nėra O dėl šio forumo - būtent dėl patirties ir patarimų čia vaidenuosi Tiek atradus šią veislę šis forumas buvo man svarbus ir įdomus, o dabar - dar svarbesnis. Kiekviena skirtinga nuomonė yra man svarbi, nes tai padeda spręsti problemas ir jų išvengti.
O dėl jos tokio ankstyvo pasiėmimo, kaip jau minėjau - man irgi tai atrodė keistai, bet perkant šunį pasitikiu žmonėmis, kurie užsiima veisimu ir žino, ką daro. Kaip ir visose gyvenimo situacijose - kiek žmonių, tiek nuomonių. Jei veisčiau asmeniškai, taip anksti šuniukų neatiduočiau į naujus namus. Bet neturiu teisės kritikuoti kitų veisėjų sprendimų, nes tai yra jų kompetencija ir apsisprendimas. Yra kaip yra - Atika pas mus atkeliavo gal ir per anksti, bet manau, jog verta labiau koncentruotis į ateitį ir stengtis jai kompensuoti per trumpą laiką su motina.
Bite, nežinau kodėl man pasirodei kiek priešiškai nusiteikusi, bet nereikia manęs smerkti Pasiėmiau šuniuką tada, kada galėjau ir kada man buvo leista. O aš puikiai girdžiu kiekvieną forumietį, nes jo nuomonė man svarbi. Neužsikabinau už vieno tam tikro dalyko - čeką įsigijau ne apimta emocijų ar žavesio. Tai buvo svarstyta labai ilgai, todėl žinau, kad čekas - sunkus šuo, bet būtent tokio ir ieškojau: šuns - asmenybės. Ne laukiančio kažkokios tavo komandos išplėstom akim, o reikalaujančio užsitarnauti jo pagarbą bei pasitikėjimą Ir taip, šuns gerovė man yra svarbiausias dalykas, bet jei aš gerbiu veisėjų sprendimą ir jo nekritikuoju, tai dar nereiškia, jog besąlygiškai sutinku su jų nuomone ir ją laikau teisingiausia
AisteM jest offline   Reply With Quote