View Single Post
Old 28-05-2013, 16:12   #151
Pavol1217
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: Dubnica nad Váhom
Posts: 105
Default

Frederika - poslem ti fotky Ambry a Brita? Inak aby sme si rozumeli, ja som nikdy nemal v pláne páriť so psom Carr Malý Bysterec... Prvý vrh som chcel iného psa, ale Hermiona bola uchovnená teste pred háraním a už proste som nemal časovú možnosť ako uskutočniť párenie so psom, ktorého mi vybral klub.... klub mi vybral len Carra, ja som následne volal aj Švaňovi, potom mi volal Oskar, trvali na Carrovi, tak keď som chcel vrh, podvolil som sa. Druhý rok som chcel výnimku na Garona, poslal som v tej dobe hlavnému poradcovi chovu Švaňovi doporučený list prvou triedou, kde som písomne žiadal túto výnimku... Bohužiaľ, až neskoro som sa dozvedel že moja žiadosť nebola vôbec prejednaná, pretože údajne moja žiadosť doručená nebola, ale mám potvrdenie z pošty, že táto žiadosť bola doručená, ukázali mi pri reklamácii pošte aj doručenku s podpisom... Výsledok bol opäť taký, že som nemal čas si vyriešiť iného psa, opäť som dostal od klubu na výber troch, a keď som si ich pozrel, tak radšej som opäť išiel za Carrom... takže asi toľko k tomu, prečo som dva krat po sebe naparil so psom Carr Malý Bysterec...
Pavol1217 jest offline   Reply With Quote