View Single Post
Old 18-12-2007, 18:34   #11
Agnieszka
Distinguished Member
 
Agnieszka's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Location: Supraśl/Poznań
Posts: 2,513
Default

Quote:
Originally Posted by btd View Post
Tzn czego nauczyć? Jak wybierać psa żeby podobał się jak największej liczbie osób? Czy też na podstawie fotek uczyć się jak dobierać pary hodowlane? Jak dla mnie temat wybitnie po to żeby przy najbliższej okazji dostać od kogoś po łbie. Ja mam głęboko w tyłku opinie ogromnej większości osób ale zapewne ktoś będzie zły, ktoś pojedzie kogoś itd. Za spokojnie przed świętami masz?

Po co od razu taka zgryźliwość.....? Spokojnie! Może jesteś fachowcem i potrafisz spojrzeć na psa, zobaczyć co w nim jest dobrego, co złego.... ja NIE. Nieraz bardzo oczywistych wad po prostu nie widzę. A to dlatego, że nie zagłębiam w psi wrzozec- patrząc na CzW widzę albo pięknego psa, który mi przypada do gustu, albo nijakiego, w którym nie ma tego, co mi się osobiście podoba. Osobiście nie znaczy zgodnie ze wzorcem. Więc czego można się nauczyć...? JA mogę się nauczyć widzenia różnych wad. Ale chyba aż Ciebie korci, żeby ktoś jakieś złe słowo powiedział o hmmm Twoim bądź innym psie, żeby tylko potem móc kolejną idiotycznie cudowną wojnę rozpętać na dokopywanie sobie kretyńskimi słówkami w zagłębiach różnych for..... Prosze bardzo. Każdy powód jest dobry.
Żałosne.
Agnieszka jest offline   Reply With Quote