View Single Post
Old 18-12-2007, 13:43   #7
aneta1
Member
 
aneta1's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Będzin
Posts: 708
Send a message via Skype™ to aneta1 Send Message via Gadu Gadu to aneta1
Default

Shaluka dobrze to ujęłaś o to mi właśnie chodził Ja wiem że każdego pies jest najpiękniejszy naj naj i jest mu przykro że wytyka sie psa wady Na pewno u moich psiaków też coś sie znajdzie i też będzie mi przykro ze pani x coś peprz. na temat mojego psa przecież on jest najpiękniejszy ale nie oto w tym temacie chodzi tylko o to by nie powielać błedów innych o tak jak nauka chemii co się stanie gdy do probówki dolejemy tej substancji a nie tej ( wybuchnie czy nie będzie reakcji)
Quote:
Jak wybierać psa żeby podobał się jak największej liczbie osób?
Nie żeby wygladał jak wilczak i był jak najbardziej do niego podobny

Co do zdjęć to pokazując złe kątowanie możemy pokazać tylko tłów bez głowy , nie podpisywać psa , nie krytykować właścicieli suche fakty bez jakich kolwiek danych
Potraktować to bardziej jak student medycyny na praktyce w kostnicy
Ale czy wszyscy potrafimy wytrzymać krytykę ? I tu jest właśnie pies pogrzebany
Quote:
Ze kazdy pies ma swoich zwolennikow i takich ktorym zupelnie nie pasuje i chcialoby sie spytac czy takie ucho/oko...... jest OK ale czasem nie ma kogo.
O to też mi chodzi mamy wzorzec i jego sie trzeba trzymać ale jak nie ma porównania to nie fachowe oko nie jest wstanie wychwycić wady lub je wyeliminować

Ale jeśli wolicie to nie będziemy o tym rozmawiać na forum przynajmniej ja już nie zacznę Co do naocznych porównań można by użyć starych zdjęć lub zdjęć osób mniej lub wcale udzielających się na forum

Podam wam przykład mojej nauki gdyby nie to ze lubię zadawać dużo pytań i jestem upierdliwa to na pewno bym tego nie wiedziała i może w przyszłości popełniłabym ten błąd Dzięki doświadczonej osobie która mi o tym powiedział do tego nie dojdzie Mianowicie :
Nigdy nie kryj jasnej suki jasnym psem
Banalne prawda?
ale dla lalika który nie zobaczy wyniku takiego krycia jest to nie pojęte i bez sensu .
Dla tego skłoniło mnie to do powstania takiego a nie innego tematu
__________________


aneta1 jest offline   Reply With Quote