View Single Post
Old 08-09-2009, 09:13   #23
jerabekj
Junior Member
 
jerabekj's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Prague, Czech Republic
Posts: 229
Send a message via ICQ to jerabekj Send a message via MSN to jerabekj Send a message via Skype™ to jerabekj
Default

Ono vytí taky dokáže unavit, takže bych to viděl při nejpesimističtějším odhadu tak na hodinu ... jenže ... jak dlouho trvá ČVčku než se dost vyspí aby mohlo výt dál? :-D Dakouš vyváděl tak max do 20ti minut po odchodu a pak usnul. Spal tak cca 2 hodiny a po probuzení když zjistil že tam nejsem tak vyváděl znova. Ty spací intervaly se s věkem prodlužujou a myslim že už nevyje, spíš ničí. Před 14 dny mi roztrhl na boku mé oblíbené kraťasy, které mu spolu s ostatními věcmi z ranního venčení nechávám na gauči aby měl můj pach. Celý večer byl tak nějak trochu skleslej a pokračovalo to druhý den dopoledne, kdy vyzvracel kapsu s kusem látky cca 20 cm dlouhým :-D. Jinak bydlíme v paneláku a sousedka nad námi se nás ptala, jestli ho ještě máme, protože ho neslyší. Asi to bude pravda, protože dům má 12 pater a když by Dakouš vyl, stoupačkou by se to neslo až nahoru a určitě by se někdo ozval. Do práce jezdim okolo 8:30 a je fakt, že pokud hrozí, že by nikdo nepřišel tak do 15-16:00, beru si ho s sebou. Je zajímavý pozorovat, jak se v průběhu dne mění jeho chování. Ráno po příjezdu si nechce lehnout, kvičí, leze po mně a chvilku trvá než se zklidní. Tak jednou za hodinu s nim chodim ven na cigáro a ještě při prvním a druhém "venčení", po přichodu nechce spát. S postupujícím časem si začne polehávat i venku před barákem a po příchodu hned lehne a spí. Odpoledne už je pak tak "vyčerpanej", že vyleze z baráku, lehne si a klimbá a po návratu z cigára pokračuje uvnitř.
Asi jsem trochu odbočil od hlavního topicu, tak se omlouvám.
jerabekj jest offline   Reply With Quote