View Single Post
Old 13-03-2012, 09:14   #307
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Ja nie mówie, byś sciagała dane z mojej strony i nigdy tego nie oczekiwałam, mam nawet dalej e-maile, gdzie wysyłałam dokłądne dane ( w tym i z numerami tatuaży lub chipów) na oficjalny e-mail wolfdoga, nawet też wersji angielskiej co by nie było, ale długo trwało zanim się pojawiło.
Tak samo jak informacja o oczekiwanym miocie wysyłałam, przez WD, pojawiło się i zniknęło, nie rozumiem czemu.
Co zaś jeszcze do inf. ze strony to powinnaś też dodać zdany egz. PT Barchiela, ale rozumiem, że to nie zostało zrobionę, bo nie został jeszcze podesłany skan karty egzaminacyjnej/dyplomu.
Mi chodzi o to! Więc nie rób kolejnej papki z czegoś co jest klarowne.
Mi chodzi o to by trzymać się faktów!
Moją stronę zapewne kiedyś uzupełnie, choć uważam, że są znacznie bardziej zapuszczone strony, ale ja mam zamiar to zrobić porzadnie, a poki co nie mam na to czasu, tym bardziej, że u nas zaczyna się sezon i full roboty cały czas.

P.S. Ja do nikogo nie pije, nie wiem, co tam Ci w głowce siedzi i nie wiele mnie to obchodzi, jakbym miała pić i wyciągać brudy, to by to było znów zwykłym oddalaniem się od sedna sprawy, czyli nie to o co pytamy: CO I JAK I DLACZEGO I GDZIE DOWODY!?
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote