View Single Post
Old 13-03-2012, 03:55   #302
z Peronówki
VIP Member
 
z Peronówki's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Późna
Posts: 6,995
Send a message via MSN to z Peronówki Send a message via Skype™ to z Peronówki
Default

Quote:
Originally Posted by Rybka View Post
Bo my tu sobie ucinamy milutkie pogawędki, a w bazie Gisu i Preścik wiszą jako jakieś wykrzykniki.
I nawet nie chcę sobie wyobrażać co czują ich właściciele widząc to.
Na pewno jest im przykro, że wilczkowy bóg wszechwiedzący lekką ręką wpisał ich psy na listę "psów na dywaniku" ograniczając, a być może skreślając je jako psy hodowlane.
Myslisz, ze ktos je skresla? Przeciez liczy sie to co sie wie. Kto ma sie bac uzyc dzieci K-lee gry w rodowodzie sa tam przeciez same "czyste" wilczaki? Tak na serio - ja wyznaje zasade, ze PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIE NIE BOI... Kto wie, moze niedlugo i czesc Peronowek bedzie z wykrzyknikiem lub znakiem zapytania, a moze nawet miksem...
http://www.wolfdog.org/forum/showpos...6&postcount=41
Uznano, ze miot U, a szczegolnie Utukku jest tak wilczy, ze musza to byc wysokoprocentowe krzyzowki... Ze nie ma innego wytlumacznie ich wilczego wygladu. Myslisz, ze JA zrobie z tego powodu afere? Ze zrobie rozrobe, bo hanninadina "pomawia" moje psy i moja hodowle? OCZYWISCIE, ze nie.
Bo tak sie sklada, ze ja nie mam powodu sie miotac. Moje psy sa czystymi wilczakami, a Utukku nie jest podstawionym wilkiem iberyjskim, ale 100% synem swoich rodzicow. I jesli ktokolwiek poprosi o krew Juvika do badania DNA lub poprosi o takie badanie to je dostanie. Bez afer, przekretow, napadow histerii... bo wynik badania znam i nie mam powodu do obaw... Moi wlasciciele nie maja sie czego obawiac - bo nawet, gdy sie pojawi zarzut ze sa "F1" i dostana "MIXa" w bazie to blyskawicznie da sie to wyjasnic... Za pomoca prostego badania, ktore jest juz obowiazkowe w Belgii, a inne kraje pomalu dolaczaja do tego pomyslu....
__________________
.

'Z PERONÓWKI'
FACEBOOK GROUP

Last edited by z Peronówki; 13-03-2012 at 03:58.
z Peronówki jest offline   Reply With Quote