View Single Post
Old 08-02-2006, 19:25   #10
monikasz
Junior Member
 
monikasz's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Gdynia
Posts: 203
Default

Ferrin - inspekcja ruszy dopiero na wezwanie oddziału organizującego wystawę. Czy na wezwanie osób fizycznych - nie wiem.

Gaga - kwota dotyczy jednej godziny pracy.

Margo - masz rację, że najlepiej by było ograniczyć odgórnie przez FCI, tylko że ja nie mam zielonego pojęcia ani jak to się robi ani czy ktokolwiek wie jak ruszyć ten temat

Quote:
Originally Posted by Margo
A z PKPR to juz inna bajka: mielismy wlasnie problem - osobe, ktora sprzedawala "rodowodowe Husky" (juz nawet nie "po rodzicach z rodowodami"). Sporo osob sie zlapalo (bo Husky te nie byly tanie) i przychodzilo do Zwiazku chcac rejestrowac swojego szczeniaka....
Z belgami bywa podobnie, a ostatnio na coraz szerszą skalę ... I za bardzo nie można ich powstrzymać w procederze Możesz napisać mi jak zakończyła się sprawa z huskimi (najlepiej na priv-a, by nie zaśmiecać forum) ?
Ostatnio miałam kontakt z właścicielką tervuerena, która cieszyła się, że zawitam w jej rodzinne strony - planuję jechać na wystawę do Szczecina. Niestety chciała na niej wystawiać swojego psa. Nie pytaj jak się zdziwiła, że to nie jest rodowodowy pies - zresztą nie ona jedna (matka nota bene z FCI - rozmnozyli ją przy pierwszej cieczce w wieku 11 miesięcy ). Niestety kobieta chyba obraziła się na mnie, bo słuch po niej zaginął ...


Na Dogomanii akcja też ruszyła - także kto chce może się przyłączyć.
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=21613
monikasz jest offline   Reply With Quote