View Single Post
Old 17-05-2017, 09:10   #25
Bobo
Junior Member
 
Join Date: Mar 2017
Location: Łódź
Posts: 21
Default

Quote:
Originally Posted by Bura View Post
Mówiąc szczerze raczej oczekiwałam banalnego: "cześć, jestem January, mieszkam w Łodzi i stałem się szczęśliwym OPIEKUNEM wilczandy; pomożecie?"
Aha
Myslałem że to można wyczytać po kliknięciu na mój nick.. Nie lubię dublować informacji ale może faktycznie tak wypadało..
Mało pisałem na forach choć kiedyś nie jedno postawiłem (php, mysql)

dodam zatem w ramach spóźnionego "dzień dobry"..
O tej rasie usłyszałem około 5-6 lat temu. Zawsze "wilkopodobne" bardzo mi się podobały.. od dziecka i pierwszych wakacji u rodziny w bieszczadach (mieli owczarka - takiego prawdziwego [według mnie], krótkowłosy, szczupły, wysportowany (to było jakieś 30 lat temu).. własnie podobny do wilka...
Od kąd zamieszkałem z żona w domku zawsze były psy.. babcine kundelki..
jak zdechł Misiek i "zwolniło się miejsce" przyniosłem pierwszą wybrankę.. sunię owczarka krótkowłosego choć tata jakiś mix z długowłosym chyba..
Najlepiej wydane 30zł w życiu.. Była z nami około 11lat.. Wilczakowa miała być do niej "dokupiona".. Było by mi łatwiej wychować.. Niestety Saba odeszła pierwsza po niej stara Miśka.. Syn miał wtedy 1,5 roku.. Czekałem jak syn podrośnie.. Nie mogłem dłużej czekać.. Syn ma teraz 2,5.
Faktycznie jest na pewno gorzej niż z dwójką dzieci!
Jak by syn miał 10lat na pewno było by prościej ale czy 2,5 czy 3,5... czy 5? To już chyba nie wielka różnica..
Ciężko powiedzieć.. nie mogłem czekać..
Mieszkamy w domku na osiedlu w Łodzi..
Zamówiłem materiał na większy "wybieg".. Mamy kojec po poprzednikach z ocieplonymi budami.. kojec który był zawsze otwarty i zamykany tylko w przypadku wizyt nowych osób..
Mam zamiar rozbudować kojec bo widzę że się przyda co nie oznacza że Wilczakowa będzie tam mieszkać na stałe..
Wiłka śpi w domu.. w łóżku (złamałem moje podejście do psa w tej sprawie) by szybciej i bardziej się do nas przywiązała.. Może z czasem zejdzie na podłogę.. na razie spada w nocy sama i ta mina WTF?

Kojec zadaszony około 10m2 dojdzie około 12m2 nie zadaszone z jednej strony domu i kolejne częściowo zadaszone 12-15m2 z drugiej strony.. Wystarczy chyba na pokój zewnętrzny dla na razie jednej Wilczycy?
Czytałem o pomysłowości.. Wstępni panel z pręta fi=5mm wysokośc 180cm z opcją dostawki pod kątem do wenątrz. Dostawka raczej nie bedzie potrzebna bo długo tam nie będzie siedzieć..
Zobaczymy..
Bobo jest offline   Reply With Quote