View Single Post
Old 08-05-2009, 14:11   #35
sssmok
Gorthan's WeReWoLf
 
sssmok's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Location: Wilkołaki
Posts: 1,828
Send a message via Skype™ to sssmok Send Message via Gadu Gadu to sssmok
Default

Ja wychodze z zalozenia, ze nie liczy sie cena i sklad karmy tylko to, jak sluzy psu.
My mielismy niezla szkole z Jabberem. Po pierwsze mial uczulenie, ale z czasem wyszlo, ze nie na kurczaka, ale na Eukanube Po drugie od poczatku byl niejadkiem.
Przetestowalismy chyba z 15 karm - od najtanszych hipermarketowych, przez Fitmin, Acane, Brita, Nutre, Hillsa, Royala i wiele innych, do Orijena i Fish4Dogs.
Najchetniej jedzony byl Orijen i Acana.
Fitmin szybko sie znudzil, a Fish4Dogs zjadl kot Jabber nie chcial.
Po Eukanubie wystapilo uczulenie.
W sumie pies po wszystkich karmach (oprocz Eukanuby) wygladal dobrze, ale ciezko bylo mu dogodzic smakowo.
Najdluzej chyba jadl Acane i Orijen.
Potem przeszlismy na BARF.

Wolfsbluta dostalismy w wyprawce dla Strzygi.
Psy nie bardzo chca go jesc. Sabat i Zmora czasami podzeraja, ale oni zjedza wszystko. Koty za to lubia Wiec jak widac zalezy od podniebienia

Obecnie psy karmione sa czyms pomiedzy BARFem, a RAWem. Dostaja mieso i kosci, podroby, czasami jajka, warzywa lub nabial. Dodatkowo maja staly dostep do suchej karmy. Wiec jesli maja ochote to podjadaja.
Karma to Nutra Gold Breeders Bag - bardzo energetyczna - dla suk karmiacych, aktywnych psow i szczeniakow. Pierwszy worek zniknal momentalnie. Karma jest pochlaniana przez psy i koty. Ku mojemu zdziwieniu nawet Jabber wsuwa ja z predkoscia swiatla. Podajemy ja od listopada i psy wygladaja super i czuja sie super.
__________________

Forum to nie rzeczywistość...
A to, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Last edited by sssmok; 08-05-2009 at 14:13. Reason: Literówka :P
sssmok jest offline   Reply With Quote