View Single Post
Old 28-09-2011, 17:12   #26
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

a) v tom případě mi to přijde ještě horší, že tvého psa někdo provede bonitací líp než ty, aniž by s ním trénoval
b) ano, evidentně jsi dostala co sis zasloužila. Kdyby věděl, jak se tu o něm vyjadřuješ, tak by mohl být jen rád, že s tebou neztrácel čas. Není jeho povinnost pomáhat někomu, kdo tu na něj pak hází špínu. Stejně tak nechápu, že ses vůbec dožadovala pomoci od někoho, jehož metody se ti nelíbí. Ano, Vojta s Lenkou pomáhají hodně lidem a vlčákům... záslužná to činnost a je super, že se někdo takový najde.
c) ano, tu akci jsi třeba neorganizovala, ale dost nahlas ji hájila jako nejlepší řešení. Tady máš výsledek. Kolik těch psů ještě žije a v jakých podmínkách dneska? Nám se povedlo sehnat pro každého z nich koncového majitele. Z akce kterou jsi tak obhajovala skončili ti psi v útulku a pak neznámo kde, jenom Chasu se po roce pokusili zpeněžit (nevím, kolik jsi za ni dala a je mi to celkem jedno, hlavně že se má dobře a už nepůjde dál)
Kde máš nesmysl? Ano, vím h***o o tom jak skončili ostatní psi ze záchranné akce, kterou jsi TY PODPOROVALA. Ty to víš? To je to co se mi nelíbí, protože nám dalo dost práce najít lidi pro všechny ty psy, ale povedlo se. Každý z nich mohl jít k novému majiteli a hned. Psi nakonec skončili v "útulku" v Korni, o kterém je známo, že psi z něj putují neznámo kam, mluví se o mase nebo pokusech v Rakousku. Chasa měla štěstí, že má PP, tím pádem někdo cítil možnost ji prodat jinak než pro tyto účely.
Kde máš urážky a provokacie? Toto je diskuzní forum, tak se tu snažím diskutovat věcně a pracuju s fakty, která znám. Stejně tak ty mi můžeš předložit ta co neznám. Co se tedy stalo když o tom nic nevím? Nemusíš psát sem, stačí PM. Ostatně tady už stejně není co řešit. Chasa měla štěstí a má nový domov, kde se má fajn. Jen mi šlo o to, že celá ta akce s Chasou a jejími potomky se dala udělat daleko líp už tehdy.
Undertaker jest offline   Reply With Quote