Thread: Noriu info
View Single Post
Old 27-09-2007, 08:11   #118
nendre
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Siauliai
Posts: 34
Send a message via Skype™ to nendre
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Malonu kad atsirado ir man pritarianciu. Tad atsakysiu tiems kas nepritaria. As pats APSIGINTI MOKU ir man suo, ne savyginai reikalingas!!!, bet kalba apie tai, kad suo vistiek turi ginti savo seimininka. Vaiva, juk uzpuolikas tave gali suzaloti, o gal net atimti gyvybe su tuo paciu peiliu!!! Ir jei taviskis tuo momentu nieko nedarytu? Kas tada? Tada tavo artimieji, neteke taves, greiciausia patys uzmigdys toki suni! Gerai parase Saulius, nezinau ar kuri is jusu turi vaiku, manau kad ne, tad gal but jums bus sunkiau suprasti, bet jei pavojus grestu vaikui? Ir velgi suo net nemoketu kasti, arba jam visi zmones butu draugai? Merginos, del jusu savyginos, nejuokinkit, as esu sportaves, ir mates merginu kurios irgi sportavo, tai galiu drasiai teigti, kad tik vienetai is ju gletu apsiginti, tad neisizeiskit, netikiu kad pacios dar ir suni apgintumet
Ir as duodu grantija, kad jei ivyktu toks atvejis, ir jusu didziulis augintinis jusu neapgintu, jums butu tikrai del to skaudu...
As vilksunio neturiu, bet tikiuosi tureti kada nors...turiu dukra ir tikrai net nepagalvojau, kad man reiktu isigyti toki suni, kuris dar ir seimininka galetu apginti. Man svarbiausia, kad suo butu draugiskas ir geras vaiko atzvilgiu - man tai svarbiausia Tokiu atveju, manau, kad suni reiktu priskirti ne "papuosalu" kategorijai, o "draugo". Bent jau mums tokio reikia... O tau vilke kaip suprantu reikia ginklo, tai ji ir nusipirk... ir dar vaikui nupirk, gal bus saugesnis...
nendre jest offline   Reply With Quote