View Single Post
Old 22-06-2013, 19:51   #1
mania szewska
Junior Member
 
mania szewska's Avatar
 
Join Date: Mar 2013
Location: Scotland
Posts: 64
Default Tito - czyli historia jednego takiego Rudawego Kolesia

Cześć wszystkim,
chciałabym się wreszcie oficjalnie przywitać, no i przy okazji założyć wątek w którym będę pisać o moim wilczaku.

Mam na imię Magda (chociaż w sieci najczęściej występuję jako Mania), od jakiegoś czasu zaglądam tutaj na forum, czasem coś napiszę, albo jakieś zdjęcie wrzucę. Duuużo czytam, dużo waszych zdjęć i filmów oglądam. No i mam nadzieję, że się na tym nie skończy, że już niedługo będę mogła zacząć sama coś niecoś wam pokazywać, poopowiadać jakieś historie.
Ponieważ czekam - tak, tak, nie nowina - czekam z utęsknieniem na wilczaka
A że mieszkam w Szkocji to poczekam sobie jeszcze kilka tygodni, gdyż prawo tutejsze nie pozwala mi przywieźć szczeniaczka przed ukończeniem przez niego 15 tygodni...

Cóż...
Mój maluch urodził się 16.04 w hodowli Atropa Bella Donna, nazwany został najpierw Rudim, potem... tysiącem różnych przedziwacznych imion... Ale w ostatecznie został Titem, pierworodnym z Miotu T, stąd wielokrotnie powtarzające się te "T" w jego rodowodzie: Tranquilo Tio Tinto Atropa Bella Donna.
Jego matka to K-LEE VORNJA z Peronówki - latający wilczak, jego ojciec - Art z Viktoriinej záhrady - czuły olbrzym. Co z niego wyrośnie?
Chętnie się przekonam!

Pozdrawiam wszystkich którzy będą tu zaglądać, albo też na Titowego bloga.
Maniana

Last edited by mania szewska; 23-06-2013 at 02:40.
mania szewska jest offline   Reply With Quote